U/P Skeneri i kako skenirati

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
zadnji 20-tak dana nasao sam ovu temu i od tada svaki dan se zamaram skenerima imenima i do danas nisam nista pronasao...tako da se divim onim koji to uspjevaju...ako hocu gledati moram platiti nema mi druge jer i ono sto se nudi u drugoj temi na forumu samo je za clanove koji imaju preko 100 postova(mogli bi napraviti neki izuzetak) a ja sam daleko do toga...i moram da kazem da ste najbolji forum na koji sam naisao...SVAKA CAST
Imas privatnu poruku :)
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Gledam kako osobe na ovom i slicnim forumima kukaju,da ne mogu naci liste!To je najlakse reci,pa neku listu izmoliti od ljudi koni to traze non stop!Ja sam pocetnik u tome pa opet nadjem neku listu,bitno je samo strpljenje i volja!Zato alat u ruke i pretrazujte!Ako grijesim neka me moderatori isprave!
 
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
apsolutno se slazem, kakav god vam uzasan kombo bio da samo idete po razlicitim serverima koje nadjete bilo gde, i skenirate bar ce te nesto naci, makar jednu listu neciju...i ja se isto ne razumem i nemam blage veze pa uspem da nadjem sebi...ako citate i pratite temu od pocetka onda mislim da možete naci lista za izvoz ...najlakse je kukati ali ako vam stvarno treba potrudite se bar malo i nacete nesto
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
i ja sam uspio naci par lista,sad za sad rade ,sve ok,imam i domacih imam i talijanski sky,i meni dosta.Samo sam nekad imao neku free listu sa serijom lud zbunjen normalan,sa svim epizodama,ali sad nemogu da je nadjem na laptopu,ako neko ima listu sa serijom,da mi posalje na pm,nemogu da skontam na kojoj mi je listi bilo
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Mislim stvarno,ja sam na pocetku isto tako trazio pomoc,ali ne da mi posalju listu,vec da naucim sam traziti liste i nakon par dana uspjeo sam da nadjem prve liste preko mac adresa!Poslje sm vec poceo da pravim combo liste i da trazim....
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
neznam sta pojedincima smeta ako neko nekom pomogne...pa nismo svi isti.nesnalazimo se svi u ovoj brzonapreducoj tehnici....ako ne zelite pomoci nemojte ni druge odgovarati
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
i ja sam uspio naci par lista,sad za sad rade ,sve ok,imam i domacih imam i talijanski sky,i meni dosta.Samo sam nekad imao neku free listu sa serijom lud zbunjen normalan,sa svim epizodama,ali sad nemogu da je nadjem na laptopu,ako neko ima listu sa serijom,da mi posalje na pm,nemogu da skontam na kojoj mi je listi bilo
Tu seriju imas u s02.bihnet.net.
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Iskreno,moja je namjera bila da potaknem osobe sa ovog i slicnih foruma da se malo sami angaziraju,po pitanju trazenja listi,a ne da iste kritiziram!
 
Natrag
Top