U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Sad ozbiljno da te pitam. Sta si ocekivao kada ste objavili sve ovo? Mislio si da ce neko da nadje listu i da gleda? Ne bre. Ljudi ce da nadju jednu listu, umesto da gledaju trazice novu, nacice 10 i bice im malo, onda ce hteti 100. Samo da bi nahranili svoju sujetu jer neko tamo ima vise od njih.

Ono sa Kajgane je sramota, i to nije uradio niko sa onog foruma vec neko ko je aktivan ovde ili na Sultanovic forumu, jer zna da ono ne bi smeo objaviti ovde. Kako to nije ovde objavljeno vec tamo? Hehehhe

Vise bih voleo da nikad nista nije objavljeno od ovih alata jer ti neko pre da listu pa potraje bar 20 dana, danas liste traju 1 dan ako imas srece da nadjes nesto sto niko drugi nije nasao. A sve se vrti od ruke do ruke i 90% ljudi koji se ovim bavi ima listu koju ima neko drugi ili treci.

I ja shvatam da ste zeleli pomoci, ali.. pitanje je koliko ste pomogli na ovaj nacin i na to je koliko vidim upozoravano jos na samom pocetku. Ali sad je prekasno.

Pa to i jest problem što samo neko daje listu. Koji si ti tu? Onaj što daje ili onaj što traži? Ajd eto uzet ćemo tebe za primjer, došao si na forum, rekao:

"Nov sam ovde pa malo ucim i gledam, mozete li mi se javiti putem PP-a samo za jedno malo pitanje. Hvala"

Jesam ti se javio? Imaš i ti tu poruku zar ne?

Recimo da ti nisam odgovorio ili da sam rekao neću da ti kažem, snalazi se sâm kao što sam i ja. Ja nikad nisam tražio skenere, liste, kanale. Kad sam došao ovdje prije 6 godina nisam znao baš ništa. Nisam čak imao ni VLC 1.1.11 instaliran.

Eh sad, zamisli da ovo zna npr. samo 10 ljudi i neće da ti kažu kako dolaze do listi. Niko ne daje alate ni način na koji dolaze do listi. Šta bi ti? Eto samo tebe pitam. Eto pošalju ti listu koja radi 20 dana, šta kad lista stane? Šta kad trza da ne možeš gledat? Opet ćeš mi se javit na pp i molit za listu? Šta ako ja više nemam? Šta ako mi eto dođe PMS i neću da ti pošaljem, eto ne sviđaš mi se, šta onda? Šta ako 10 ljudi koji to znaju odluče da odu, žena razbila pc i otišlo sve.

Šta je sa drugih listi? Ajd da pustimo ovo smeće od .ts, šta je sa sbb? Jesmo li poslali svima na pp? Šta se desilo? Isto što bi se desilo da smo slali alate na pp. Uvijek se nađe budala koju kasnije moraš ganjat po forumima da se lista obriše da bi vama duže radila. Šta je sa NetTV? Sa Fiber? Sa Moja WebTV? Šta je sa SiOL?, Amis? Neterra TV?, Iskon TV? Orion TV? Evo ti odgovori meni šta je sa ovih navedenih a ja ću tebi poslije reći šta je. Mislim da već znaš šta ću ti odgovorit.

Kako bi skenirao listu koja ima secure token? Kako bi skenirao listu koja ima base64? Sjećaš se FutuBox? Koliko je ljudi imalo skriptu od Sandy187? Nek' kažu evo javno ko god je imao. Znaš ko je imao? Niko. Šta se desilo? Isto što bi se i desilo da ste svi imali skriptu. Šta da npr. losmij nije napravio wmsDeAuth tj. ti npr. izvučeš strim sa neke stranice, dekodiraš base64 i vidiš da će ti strim radit samo 5 ili samo 50 minuta. Ti pitaš ima li neko riješenje a taj ko ima neće da ti kaže i samo postavlja slike a ti npr. nikad ne bi skontao na koji način to da napraviš da radi duže i da ne trza.

Šta da nikad nismo objasnili kako radi url helper, rtmpdump, rtmpgw, rtmpsrv, coojah, kako izvući token iz swf url?

Kažeš "na to je koliko vidim upozoravano jos na samom pocetku. " Što mi govori da si ti neki stari član.

Eto ti si glavni sad, reci mi ti sad kad si sve ovo pročitao, na koji način bi ti ovo uradio? Ne bi objavio ništa, čuvao bi samo za sebe? Slao bi na pp? Kome? Svima? Samo nekim? VIP? Šta je sa onih sa 0 postova? Objavio bi javno da svi nauče?

Eto odgovori na sva pitanja pa ćemo dalje.

btw. Evo i ovaj IPTV Hacker:

Kod:
http://www.mediafire.com/file/9rt8fowtuawkltx/Skener%C4%8Dina.rar

Malo je veći jer taj pronalazi sve liste svijeta, u njemu su sva imena svakog na planeti.

Znaš šta će se desit kad ga neki skinu? Ja znam.
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
170Mb e bas me interesuje sta sve ima kad ga raspakujem xD
Hvala Denis
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Pitanje:

Zasto mi ne rade liste koje nadjem sa Losmijevim skenerima?
Od 50ak nadjenih nece ni jedna.

Posatavke:


servers_file(target)=servers.ini
global_timeout=0.0
socket_timeout=1.2
proxies_file=proxies.ini
http_headers=[('User-agent', 'Mozilla/5.0')]
input_file(dictionary)=dictionary.ini
output_file(working)=working.txt
match_word(trigger)=http
match_response_header(trigger)=
cmd_size(cols,lines)=105,40
cmd_colour(foreground[0-8],background[0-8])=0,0


Nije valjda da su sve mrtve

O kojim listama se radi? Pošalji tih 50 na pp da vidim.

Kod IPTVPlaylistChecker je ista stvar on isto dodaje ispravne i neispravne liste,možda i u njemu treba nešto podesiti da ne dodaje neispravne liste?kod mene je ovako:
Kod:
[Main]
ThemeStyle = Dark
ColorStyle = Blue

[Settings]
SaveUrl = 1
SavePlaylist = 1
MatchWord = #EXTINF
Replacer = *
Timeout = 1500
Ovo je strava koliko su listi uništili,ljudi se muče po cjeli dan da bi nešto pronašli da mogu gledati i onda budale to unište u sekund

Nema se šta podešavati. Skener radi tako što čita source url-a, ako source ima listu, tj. taj tvoj MatchWord #EXTINF skener će snimit listu kao validnu pa i onu koja je istekla.
 
D

duka4

ja se slažem da je strava i da su to nezahvalni foliranti ali imaju oni svoje nikove , ip adrese, email. sve ih banirati i kraj priće. i meni su uništili par listi.

sto se tiće d3ns1 posta evo ja na primjer htio skinuti listu s orion tv kojeg on spominje. i krenuo ovako-- imam aplikaciju orion tv na mobitelu.
raznim emulatorima i ulr.. uspio izvući te programe koje nude u demo verziji
vidim da je neka vrsta tokena (barem mislim) ali evo radi mi već 22 dana ali sad je problem dalje jer nikako nemogu dalje da izvućem te sve kanale i sad kad mi nitko neželi pomoć i reči đabe mi sav trud jer jednostavno neznam dalje. o tom on prića. rijetko tko od nas zna sve.
ali evo još se trudim isprobavam i radim bez pomoći. proćitao sam na primjer cijelu ovu temu od prve stranice i tako dalje. evo naprimjer uvjek te nesto zaje e ... danas odem naposao skener radi scoje i negdje na sredini. jedva napravio svoj combo i zena javlja nestalo nam struje ... nemoš vjerovat komp se ugasi. to je da poludiš.....
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
5
Pa to i jest problem što samo neko daje listu. Koji si ti tu? Onaj što daje ili onaj što traži? Ajd eto uzet ćemo tebe za primjer, došao si na forum, rekao:

"Nov sam ovde pa malo ucim i gledam, mozete li mi se javiti putem PP-a samo za jedno malo pitanje. Hvala"

Jesam ti se javio? Imaš i ti tu poruku zar ne?

Recimo da ti nisam odgovorio ili da sam rekao neću da ti kažem, snalazi se sâm kao što sam i ja. Ja nikad nisam tražio skenere, liste, kanale. Kad sam došao ovdje prije 6 godina nisam znao baš ništa. Nisam čak imao ni VLC 1.1.11 instaliran.

Eh sad, zamisli da ovo zna npr. samo 10 ljudi i neće da ti kažu kako dolaze do listi. Niko ne daje alate ni način na koji dolaze do listi. Šta bi ti? Eto samo tebe pitam. Eto pošalju ti listu koja radi 20 dana, šta kad lista stane? Šta kad trza da ne možeš gledat? Opet ćeš mi se javit na pp i molit za listu? Šta ako ja više nemam? Šta ako mi eto dođe PMS i neću da ti pošaljem, eto ne sviđaš mi se, šta onda? Šta ako 10 ljudi koji to znaju odluče da odu, žena razbila pc i otišlo sve.

Šta je sa drugih listi? Ajd da pustimo ovo smeće od .ts, šta je sa sbb? Jesmo li poslali svima na pp? Šta se desilo? Isto što bi se desilo da smo slali alate na pp. Uvijek se nađe budala koju kasnije moraš ganjat po forumima da se lista obriše da bi vama duže radila. Šta je sa NetTV? Sa Fiber? Sa Moja WebTV? Šta je sa SiOL?, Amis? Neterra TV?, Iskon TV? Orion TV? Evo ti odgovori meni šta je sa ovih navedenih a ja ću tebi poslije reći šta je. Mislim da već znaš šta ću ti odgovorit.

Kako bi skenirao listu koja ima secure token? Kako bi skenirao listu koja ima base64? Sjećaš se FutuBox? Koliko je ljudi imalo skriptu od Sandy187? Nek' kažu evo javno ko god je imao. Znaš ko je imao? Niko. Šta se desilo? Isto što bi se i desilo da ste svi imali skriptu. Šta da npr. losmij nije napravio wmsDeAuth tj. ti npr. izvučeš strim sa neke stranice, dekodiraš base64 i vidiš da će ti strim radit samo 5 ili samo 50 minuta. Ti pitaš ima li neko riješenje a taj ko ima neće da ti kaže i samo postavlja slike a ti npr. nikad ne bi skontao na koji način to da napraviš da radi duže i da ne trza.

Šta da nikad nismo objasnili kako radi url helper, rtmpdump, rtmpgw, rtmpsrv, coojah, kako izvući token iz swf url?

Kažeš "na to je koliko vidim upozoravano jos na samom pocetku. " Što mi govori da si ti neki stari član.

Eto ti si glavni sad, reci mi ti sad kad si sve ovo pročitao, na koji način bi ti ovo uradio? Ne bi objavio ništa, čuvao bi samo za sebe? Slao bi na pp? Kome? Svima? Samo nekim? VIP? Šta je sa onih sa 0 postova? Objavio bi javno da svi nauče?

Eto odgovori na sva pitanja pa ćemo dalje.

btw. Evo i ovaj IPTV Hacker:

Kod:
http://www.mediafire.com/file/9rt8fowtuawkltx/Skener%C4%8Dina.rar

Malo je veći jer taj pronalazi sve liste svijeta, u njemu su sva imena svakog na planeti.

Znaš šta će se desit kad ga neki skinu? Ja znam.

Pa ok, i sta s tim sto sam se javio i pitao za savet, bese server neki? Pitao sam lepo, zahvalio se, zasto me sad provlacis ovde? Jesi li morao da odgovoris ? Nisi. Jel bih ti zamerao sta? Ne bih. Ko hoce da pomogne, hvala, ko nece opet mu hvala.

Ja sam te lepo pitao sta si ocekivao od svega ovoga a ti mi nesto drugo govoris a pri tome nisi rekao sustinu. Zaista mislis da ce neko za mesec dana da ima koristi od svih ovih skenera? Da ti ja kazem.. Nece.

A zasto? Pa zato sto ni strimeri nisu sisali vesla. Svi su oni ovde i na slicnim forumima, vide gde im skripi, menjaju usere i passworde, stavljaju one koje niti jedan skener ni kombo nece naci, uz MAC stavljaju seriale, izmisljene ili ne, ne bitno, poenta je da nece sediti skrstenih ruku dok im neko vrslja po serverima, skida liste.

Kazete, uvek ce biti nacina.. Mozda, sta ako ne bude? Sta ako se iskesiraju pa kupe legalne panele, koji nisu krekovani i koji nemaju rupe, kad na login stave

USER: cikudjiovdemajmuneglupi2017hahaha
PASS: jesamlitirekaomajmuncinoovdenemaulaza

bas da vidim ko bi nasao sta.

S druge strane, pitas sta je s pomenutih skripta lista is licnog, od svega nabrojanog imam WebTV aplikaciju koja jos uvek radi, ostalo mislim da nikad nisam ni imap pa ti ne bih znao reci..

Imao sam listu koja je radila mesec ipo otprilike, onda je stala, i tada sam resio da sam nadjem sebi nesto, i poceo sam malo ovo da proucavam, uz tvoju pomoc sam nasao par listi sam, ali nisu dugo trajale jer su i same objavljene na forumima. Al ne bitno sad.

Stvarno ne razumem zasto si se navrzmao na mene u toj poruci, ispade da sam nezahvalan kao sto neko rece i da me treba banovati, smesno, zao mi je sto pojedini zive u zabludi, srecni su sada jer su nasli 10-20-30-40... lista koje im rade, bas cemo da vidimo kakvo ce stanje da bude kroz mesec dana.

A sto se lista tice, nisam ni trazio nikome listu od kako sam dosao na ovaj forum, tebe sma pitao za server i to je sve, i pitao sam jer sam jos uvek neupucen. Da, pitao sam i Bokija sta je to stalker lista, i slicno, jer sam mislio da je nesto novo u pitanju ali mi je lepo objasnio i dao primer. To je sve, za razliku od drugih koji su sada srecni jer sada trenutno mogu da nadju listu ja sam svestan da ce vremenom biti sve teze doci do liste bas iz razloga sto sam naveo.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Dok god je software biće i hakiranja,znači dok god neko želi da hakira IPTV to će se moći,dali će objaviti javno to je druga priča,ajmo ovako to pogledati:Windowse pravi svjetski gigant i na hakiranju istih gubi puste milijune da može zar nebi to sprječio? tako je sa masu ostalih programa,hakiralo se i satelitske programe i dan danas se hakiraju,sada da su oni početnici koji su prvi hakirali windowse i ostalo te svoje alate čuvali samo za sebe mi bi svi danas kupovali windowse,tako je sa svim ostalim,uvijek je bilo i biti će,neko napravi program neko ga hakira,taj pravi zaštitu i opet se hakira i tako idu dani,te priče neće biti ovo.ono,to su gluposti,e sada oni koji kažu pa kako više to ne razumjete i slično,ja pitam njih znaju li oni baš sve što im se pokaže i što vide kako se radi,taj neznam mu sada nick sa kpšarkaškom loptom,vjerovatno voli košarku i ja je volim,gledam je al je slabo igram,pitam njega u kojem on to klubu NBA igra košarku kada je toliko voli i sve vidi kako se vodi lopta i kako se zabijaju koševi,on za mene ako nije najbolji igrač NBA nije ništa,ljudi moji u svakom poslu neko neke stvari poveže jednostavno,nekome treba više vremena,nismo svi savršeni ni dobru u svemu,po meni nema ničeg lošeg u objavi tih programa,nego su problem objave listi,statiće i to,dosadiće im,dok im ne dosadi mi tražimo liste kao i do sada
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
162
Kod:
http://prntscr.com/eh2oxq
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
Pozz,zna li neko razlog sto mi nijedan skener vise ne radi kao prije?Svaki skener mi presporo radi,postavke nisam dirao ni u jednom,cak ako je i u combu samo 10 usera,svaki user bar po 30 sekundi drzi,tako da nema vise ni smisla da skeniram.Nisam ni instalirao nista novo na laptop pa da pomislim da je do nekog programa instaliranog.Neznam sta moze biti u pitanju?
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
41
Pozz,zna li neko razlog sto mi nijedan skener vise ne radi kao prije?Svaki skener mi presporo radi,postavke nisam dirao ni u jednom,cak ako je i u combu samo 10 usera,svaki user bar po 30 sekundi drzi,tako da nema vise ni smisla da skeniram.Nisam ni instalirao nista novo na laptop pa da pomislim da je do nekog programa instaliranog.Neznam sta moze biti u pitanju?
Mozda ti je blokirana ip adresa,ako nisi koristuo proxy!
 
Natrag
Top