U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Ovo nije isto, zato sam i rekao da me zanima šta drugi misle.

Zamisli da svi znamo izvući izvor, m3u8, rtmp (bez tokena).

Zamisli mase ljudi koji će to objaviti na forumima.

Zamisli koliko listi koristi isti izvor i koliko listi se uništi objavom m3u8/rtmp listi javno.

Zamisli koliko je meni došlo ponuda da prodam m3u8/rtmp za 250-500$ (Nikad nisam, žena bi me objesila, upucala i zapalila)

Zamisli koliko oni zarade na tome? (Koliko korisnika ima? 10.000? 50.000? 80.000? Koliko košta lista? 7€ 1mj, 25€ 3 mj, 44€ 6 mj, 65€ 12 mj)

Zamisli koliko je onih koji jedva čekaju da to nauče i da prodaju liste ili pokrenu biznis?

Zamisli da se source mjenja svaki dan zbog toga.

Nisam uopšte protiv toga. Daj Bože da svi zarade 10.000 mjesečno kao neki s kojim sam pričao a da ne završe u zatvoru kao nečija iptv žena koju će da gledaju dok trza svaki dan.
Verovatno je došlo do misunderstanding-a jer ja niti objavljujem liste po forumima, niti planiram da zaradjujem. Nije mi ni palo na um tako nešto. Čak šta više, nisam znao ni da se to uopšte radi... Ja jedino "častim" nekog od svojih prijatelja sa listom... I to samo one koji kontaju da svakog časa mogu da ostanu bez iste.... Ono što sam ja izvukao nije količina sa kojom bih mogao da se pohvalim. Takodje, nisam ubedjen da bilo kod od "nas koji tek napipavaju ovaj teren" razmišlja da naplaćuje liste ili da se bavi restrimingom. Pre bih pomislio da to radi "neko od vas" koji mnogo bolje barata sa celom pričom (ne mislim na tebe konkretno naravno)... Jadan je onaj restrimer koji moljaka listu po forumima...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne znam baš koliko je to pametno... baš me zanima šta drugi misle o tome.

ma nebi ja bez konsultacije u gornjoj sobi......skenere znas i sam da smo koristili godinama unazad i kada nam izasli iz volje i procureli , resili da objavimo javno,dogovorili se o tome.....tako i ovo.....kada stalkeri izadju iz volje mozda se odlucimo i na taj korak.....videcemo ,rano je za to....ali ok.....
 
Učlanjen(a)
01.11.2016
Poruka
43
Neznam dali je ovo pitanje za ovog dijela foruma ali ako mi neko moze pomoci bila bih mu zahvalna. Naime USPJELA SAM NACI LISTU SA MAC ADRESOM KOJA RADI DOBRO NA PC ALI KADA JE UBACIM U SMART TV NECE DA OTVORI KANALE (PISE ERROR). Pitanje: MOZE LI SE TA ISTA MAC LISTA NEKIM ALATOM PRETVORITI U LISTU FORMATA m3u, m3u8, html. JER SAM PRIJE IMALA TAKVU LISTU (koja je stala) KOJA JE NORMALNO RADILA NA SMARTU. HVALA UNAPRIJED NA POMOCI
 
Učlanjen(a)
13.02.2017
Poruka
19
Neznam imam isto jednu mac listu i kad gledam na pc onda nece na tv da radi, a kad je ugasim na pc hoce opet na tv da radi
 
Natrag
Top