U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
za one koji nisu mnogo vicni....ovaj Denisov poslednji post-odnosi se na atach ,zlata vredi.....imate servere,imate skenere..objasnjeno je kako se sa njima radi...kreirajte dobar kombo uz malo maste i bice lista ,da ne zavisite od nikoga.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
e sada da pitam ja nesto Supermene.....do sada samo odgovarao na pitanja ,uglavnom u ovoj temi...

zelim napraviti jedan mocan checher za sebe...kodove project imam od onog tvog starog i mislim da ih mogu upotrebiti...zanima me kako da povecam broj unosa listi u listbox1 .....potrebno mi je to najvise zbog datuma i broja konekcija...nadam se da ako bude recimo 2000 nece da zaglupljuje...jer koliko vidim hoce na vecu kolicinu...predpostavljam da se tesko moze to izbeci ali eto da pitam...

126.png

druga stvar..vise me zanima...kod mac lista jel postoji nacim da se dobije datum trajanja -kodovi..(.UnixToTime)...
isto vazii za liste tipa deviceUser=*&devicePass=*
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
@boki71 postoji jedan file u panelu za mac koji cita username password i jos koje kakve gluposti magLoad.php mislim da bi denis mogo to da skarabudzi da se dobije datum i konekcije
 
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Boki, da li fiksna adresa 79 može da se menja nakon ovoga? Znam da 00:1A teško, ali da li bi možda reagovali na taj način pa promenili 79-ku?
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ne znam sad, ali msm da je ranije bilo i sa 78.
Tj. sad ce sigurno menjati, jer svi skenirate :D
 
Učlanjen(a)
18.01.2017
Poruka
6
Dobro vece svima ja neznam za ostale al ja znam kad scenniram jedan server nadjem jedno 5-6 liste i dok rade ne diram scenner vise gledam ih jos uvek rade super.:)
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
30
dobro vece
ne trazim listu))
sam hocu da potrazim,sa servera bitka na neretvi,

kako je server,i m3u je lista,sa user i pass,ili sa Mac adressom?
 
Natrag
Top