U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
62
Nije valjda da si čekao da uradi 16,7 miliona? :D Ako jesi živ bio napiši nam koliko si čekao. :D

Da su samo gole žene na tim listama ja ne bi čekao toliko, šta li je to drugo vrijedno tolikog čekanja. :D


Nisam čekao da uradi svih 16 mil mac-a. Tvoja skripta mi je generisala možda nekih 3 sata, a onda sam odustao jer sam video da dugo traje.
A onda sam došao do MAC GENERATORA koji sve to odradi za 4-5 sec. Naravno sa 3 Hex-a.
Da ne snima iz više chunkova trajalo bi 0.5 sec.
Rađena je u javi i radi na linuxu macu i windowsu...
Neću ga javno objavljivati bar neko vreme, jer sam se tako dogovorio sa autorom.
Vidi sliku:
ObsnEqA.png

Pozdrav...

Mislim da, niko ni u ludilu ne može da napravi brži generator.
Možda bi verzija za .NET bio brži, za pola sekunde, ali...
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
62
Ma, meni ovo skeniranje uopšte ne treba. Ja sam tu iz čistog entuzijazma.
Što se tiče tv, imam i sbb i sat sa cs-om i još štošta.
Hteo sam samo da kažem da uvek može bolje i da jedno povlači drugo.
Da nije bilo one skripte, ja uopšte ne bih došao do ovog generatotra.
Zato još jednom hvala.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.102
ma generator ko generator ne igra vam nikakvu ulogu.
Jednom izenerisane kombinacije se ne mjenjaju. To 4.6 sekudi pretpostavljam da se odnosi na generisanje, a sam ispis u spoljasnju datoteku je mozda jos nekoliko sekundi al to je sad nebitno.
Pogotovo ako ne skeniras, onda ti ne igra nikakvu ulogu.

Za one sto skeniraju i prave skenere, dosta je lakse naci listu ako se koristi nesumicno generisanje MAC adresa.
Od 16 miliona kombinacija u prosjeku se oko 10 000 ponovi sto nije uopste strasno.
Tako skener generise random MAC u milisekundi bez da imate ogromnu combo listu uopste koja ja bespotrebana a na 16 miliona prije da ce vas sreca posluziti nego sto cete sve kombinacije da izvrtite.
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Vidim svi navalili na MAC, e ja bih da probam nesto sa user/password zeleo bi da napravim dobar combo i iz tog razloga molim sve koji imaju NEVALIDNE usere/pass (novijeg datuma ako je moguce) da mi posalju na PM ( da ne bi smo ovde spamovali temu) zajedno sa serverom i portom cisto da probam da uhvatim neku logiku i sebi napravim combo :beee: Hvala!
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
9
skeneri podjeljeni,i ostali alati....što mislite,da "provajderi",ne prate razno-razne forume,i zaštite se,mislim da nadrapaju,oni,koji,kao plaćaju IPTV,mislim da im se sada prečesto mijenja user:pass...a,Vi skenirajte,možda uhvatite koju listu,i gledaš ju manje nego što si skenirao....
tko želi nešto imati,neka se uhvati Linuxa....ali,to moraš naučiti,ne dobiješ skenere i ostale alate.....a,kada naučiš....onda si car....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Neki kao da su malo pogrešno shvatili ovu temu.
Tema je : skeneri i kako skenirati, pitanja, prijedlozi, iskustva...
Tema nije: da li je trebalo staviti skenere i alate koje su ljudi sa Serbian foruma napravili.
Ako je pojedincima cilj da se sve to omalovaži mislim da im i nije mjesto na ovom forumu.
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Playlist Scanner (.NET Framework 4.5)

Mozda je promaklo mnogima da je salezli ,preradio "staru"
verziju U/P skenera


ovo je veoma efikasna i
UserFriendly
verzija sa X:y kombo
mogucnoscu, i dodatkom za proxy
dakle komplet za pohvalu
sale KAPA DOLE




585a0cd9a0c57c131225b40b83b5ef09.md.jpg



Kod:
https://www.dropbox.com/s/4pqb4dw42mmb3aq/IPTV_Playlist_Scanner.rar?dl=1



ili na :http://serbianforum.org/threads/u-p-skeneri-i-kako-skenirati.684820/page-2
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top