U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
ja se nista ne razumem gde da nadjem link da bi kreirao liste

ocu i ja da pravim liste da nebi stalno molio da mi daju listu

hvala boki71
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
boki majstore,u kojem formatu treba kreirat combo listu za skeniranje stalker portala
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
odgovor na jos jos jedno pitanje sa poruka ......

Da, tacno je da pojedini serveri su se izvestali i posle par upita skenerom sa vase ip adrese istu blokiraju i skenirate u prazno.Doskocili smo i tome i naprimer u losmijevom novom skeneru mozete slati upute ,svaki pojedinacni sa nove ip adrese preko proxy....

postupak je jednostavan....naprimer potrebne su vam validne proxy adrese i za minut imacete ih ovim alatom...

PROXY FINDER

Pogledajte prilog 99998

sve te proxy adrese prebacite u notepad i usnimite fajl kao proxies.ini a zatim taj fajl dodate u folder gde vam je skener tako da strukrtura bude ovako...

Pogledajte prilog 99999

sada kada startujete skener svaki upit ka serveru ici ce sa nove ip adrese iz proxy-ja

evo i programa PROXY FINDER
Najbolji program za pronalazenja proksi za svakog skenera-odavno ga imam ako nije isto nek stoji,ako je isto obrisite post-ovaj sto imam je 2.5verzija radi super.
 

Prilozi

  • ProxyFinderEnterprise.zip
    265,5 KB · Pregleda: 280
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Kako se može u mac combo listi mijenjati mac adrese da se ne mora mijenjati jednu po jednu
Napravis u jedan txt fail servere koje imas recimo do deviceMac= i sacuvac na desktop.Pravis drugi txt samo sa mac adrese i kasnije ih spojis u listu.Kasnije to obrises mislim u notepadu uradis replace sa drug server i sve tako iskeniras sve servere.Uvjek cuvas onaj prvi txt fajl sa serverima,recimo 5000 od vlagor centurionlukavac il bosnacaffe. Onaj drugi sa mac adresama menjas po zelji.Sve to u poseban folder 1txt za svaki server-6 servera i nije mnogo za uraditi,sve u notepad 2 meni je bolji od onaj notepad+++.Evo ti jedan program koji ja koristim imas sve sta treba samo malo vezbe i imaces dobar kombo.
Kod:
https://drive.google.com/file/d/0B6mckVHm1gOiOEVEcmZjSm9QanM/view?usp=sharing
Kod:
http://i1016.photobucket.com/albums/af285/pancepaki/Shot_017.png
Evo i video pa malo vezbajte kad ste slobodni,meni su super udp programe,ove mac ne volim.
Kod:
https://www.dropbox.com/s/a3ar5fm3lqk8igz/Rec_003.mp4?dl=0
 

Prilozi

  • centurionlukavac.com.zip
    4,3 KB · Pregleda: 298
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja se nista ne razumem gde da nadjem link da bi kreirao liste

ocu i ja da pravim liste da nebi stalno molio da mi daju listu

hvala boki71

lista kreatori ti sluze ako vec imas neki strim od liste da ti je kreiraju celu ....mada to mozes i na nacin vec ranije opisan ovde u vlc plejeru ......objasnio je miki147 u ovoj temi kako se povlaci kompletna litsta na 3 nacina u odnosu na server na koji se nalazi...

moras sam sebi iskenirati listu.....kreni redom od pocetka teme i nadam se da ces ukapirati kako da dodjes do nje.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki majstore,u kojem formatu treba kreirat combo listu za skeniranje stalker portala

ako si pocetnik u tome to tebi netreba jer nista neces naci i namucices se......nacices ti stalker,i sta dalje.....treba mu se uci u panel sto i nije bas tako jednostavno....ali da ne bude da izbegavam odgovor......

moze na vise nacina....naprimer...recimo losmijevim skenerom na nacin sto ces u kombo ubaciti kompletan rang na kome zelis loviti stalkere sa ip adresama a u servere staviti recimo ovako...

Kod:
http://*:88/stalker_portal/c/

gde je zvezdica promenljiva i menjace jednu po jednu ip i dobre promalaziti i svrstavati u working fajl......

kazem ima stotinu nacina,,,,,pa recimo da iskeniras kompletan zeljeni rang na kome trazis stalkera sa http proxy skenerom i to port 88 na kome se najcesce nalaze ,mada nemora da znaci...zatim dobijene rezultate ubacis u losmijev skener da odvoji stalkere od fejk adresa na nacin sto ces dobijene rezultate staviti recimo ovako u server fajl...

Kod:
*ttp://149.202.117.27:88/stalker_portal/c/
*ttp://149.202.117.31:88/stalker_portal/c/

a u kombo listu ubaciti samo slovo h ....i razvrstace ti zdrave u working fajl......

i sta dalje ,nacices stalkere poput ovog naprimer....

Kod:
http://149.202.60.247:88/stalker_portal/c/

1.png

jednostavno ces mu naci i login u panel........

2.png


i tu ce se zavrsiti tvoje putesestvije jer uci u panel nije bas jednostavno a jos manje za pocetnike...tek kada udjes u panel mozes izvuci strimove ......i videti nesto tipa ovako....

3.png

zato i kazem mani se toga i lovi liste skenerom......a kada se izucis polaki icices i na stalkere..
 
Učlanjen(a)
12.09.2011
Poruka
17
Može li mi neko objasniti nešto u vezi Mac adress generator by D3n1s ?
Vidim da su prve cifre fiksne 00:79:1a a da se u preostala tri prazna polja upisuju brojevi ili slova, e sad me interesuje polje Number of Mac adresses. Da li se može upisati 10.000.000 ili koji je maksimalni broj kombinacija, jer je meni odradio skener na 100.000 i nije našao ništa.
Drugo pitanje : obzirom da ima po dva prazna mjesta u preostala tri pravougaonika/prazna polja, a da na raspolaganju imamo brojeve od 0-9 i slova od a-f ( dakle ukupno 16 znakova). Da li je svejedno od tih 6 znakova šta upisujemo ili on sam generiše svih 16 znakova ili samo generiše tih 6 znakova koje mi upišemo u ta tri prazna polja. Drugim riječima šta je pametno od tih znakova upisati u ta tri prazna polja.
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
Može li mi neko objasniti nešto u vezi Mac adress generator by D3n1s ?
Vidim da su prve cifre fiksne 00:79:1a a da se u preostala tri prazna polja upisuju brojevi ili slova, e sad me interesuje polje Number of Mac adresses. Da li se može upisati 10.000.000 ili koji je maksimalni broj kombinacija, jer je meni odradio skener na 100.000 i nije našao ništa.
Drugo pitanje : obzirom da ima po dva prazna mjesta u preostala tri pravougaonika/prazna polja, a da na raspolaganju imamo brojeve od 0-9 i slova od a-f ( dakle ukupno 16 znakova). Da li je svejedno od tih 6 znakova šta upisujemo ili on sam generiše svih 16 znakova ili samo generiše tih 6 znakova koje mi upišemo u ta tri prazna polja. Drugim riječima šta je pametno od tih znakova upisati u ta tri prazna polja.
procitaj par strana unazad imas sve lijepo objasnjeno vezano za mac adrese kako i sta
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Može li mi neko objasniti nešto u vezi Mac adress generator by D3n1s ?
Vidim da su prve cifre fiksne 00:79:1a a da se u preostala tri prazna polja upisuju brojevi ili slova, e sad me interesuje polje Number of Mac adresses. Da li se može upisati 10.000.000 ili koji je maksimalni broj kombinacija, jer je meni odradio skener na 100.000 i nije našao ništa.
Drugo pitanje : obzirom da ima po dva prazna mjesta u preostala tri pravougaonika/prazna polja, a da na raspolaganju imamo brojeve od 0-9 i slova od a-f ( dakle ukupno 16 znakova). Da li je svejedno od tih 6 znakova šta upisujemo ili on sam generiše svih 16 znakova ili samo generiše tih 6 znakova koje mi upišemo u ta tri prazna polja. Drugim riječima šta je pametno od tih znakova upisati u ta tri prazna polja.

Možeš ti upisat 281,474,976,710,656 samo pravo pitanje je hoćeš li ti doživit kraj tog skeniranja?

Maksimalan broj kombinacija je 281,474,976,710,656

Imaš 16 znakova, 0123456789abcdef.

6 grupa po 2 HEX znaka.

U svaki od 2 ide 16x16=256 kombinacija.

U ovom slučaju prva tri se ne mijenjaju tako da imaš 256x256x256=16,777,216 kombinacija.

E tu nastaje problem. Možeš ti staviti 1000, 10,000, 100,000 a od toga će 80% bit duplih. Mislim da trenutno nema MAC generatora koji može izbaciti sve kombinacije a da nema duplih osim ako ga ne napišeš baš za to i da ide sve HEX znakove redom bez random funkcije.

Ako uzmeš npr. da skener skenira 5 MAC adresa u sekundi, ti imaš full listu od 16,777,216 kombinacija bez duplih. Znači 16,777,216 : 5 = 3,355,443.2 < sekunde.

3,355,443.2 : 39 dana (zaokruženo) da skener radi 24/7.

Da ne govorim koliko uopšte ima MAC adresa na nekom serveru. Koliko ima onih koji koriste svih 6 grupa, a ima i tih.

Zamisli da staviš maksimalan broj i da nekom magijom ne bude duplih, znači: 281,474,976,710,656

Uzet ćemo opet da skenira oko 5 MAC adresa u sekundi. To je 281,474,976,710,656 : 5 = 56,294,995,342,131.2 < sekundi.

56,294,995,342,131.2 = 1,785,102.59 < godina.

Šta je pametno upisati? Fakultet! :D

Već je upisano sve što ti treba. Nema ništa više i ništa manje.
 
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
42
ako si pocetnik u tome to tebi netreba jer nista neces naci i namucices se......nacices ti stalker,i sta dalje.....treba mu se uci u panel sto i nije bas tako jednostavno....ali da ne bude da izbegavam odgovor......

moze na vise nacina....naprimer...recimo losmijevim skenerom na nacin sto ces u kombo ubaciti kompletan rang na kome zelis loviti stalkere sa ip adresama a u servere staviti recimo ovako...

Kod:
http://*:88/stalker_portal/c/

gde je zvezdica promenljiva i menjace jednu po jednu ip i dobre promalaziti i svrstavati u working fajl......

kazem ima stotinu nacina,,,,,pa recimo da iskeniras kompletan zeljeni rang na kome trazis stalkera sa http proxy skenerom i to port 88 na kome se najcesce nalaze ,mada nemora da znaci...zatim dobijene rezultate ubacis u losmijev skener da odvoji stalkere od fejk adresa na nacin sto ces dobijene rezultate staviti recimo ovako u server fajl...

Kod:
*ttp://149.202.117.27:88/stalker_portal/c/
*ttp://149.202.117.31:88/stalker_portal/c/

a u kombo listu ubaciti samo slovo h ....i razvrstace ti zdrave u working fajl......

i sta dalje ,nacices stalkere poput ovog naprimer....

Kod:
http://149.202.60.247:88/stalker_portal/c/

Pogledajte prilog 100083

jednostavno ces mu naci i login u panel........

Pogledajte prilog 100084


i tu ce se zavrsiti tvoje putesestvije jer uci u panel nije bas jednostavno a jos manje za pocetnike...tek kada udjes u panel mozes izvuci strimove ......i videti nesto tipa ovako....

Pogledajte prilog 100085

zato i kazem mani se toga i lovi liste skenerom......a kada se izucis polaki icices i na stalkere..
I tata bi sine..... da naucim :D pa da budem Panel Hunter :D
 
Natrag
Top