U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
19.09.2016
Poruka
15
ok a ima li neki setings u Loshmij sceneru,, da ne skenira tolko brze da ne me baniraju na svaka 5ta iskenirana mac adresa?
necu da koristim proxy zasto je mnogo sporije,,ali kako se razlikuje kad proxy server radi, ili skener skenira u prazno
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
41
ok a ima li neki setings u Loshmij sceneru,, da ne skenira tolko brze da ne me baniraju na svaka 5ta iskenirana mac adresa?
necu da koristim proxy zasto je mnogo sporije,,ali kako se razlikuje kad proxy server radi, ili skener skenira u prazno
Ima: socket_timeout,Uvek je dobro imati barem jednu ispravnu mac adresu u tvom slucaju kako bi video na koliko da postavis timeout zbog odziva servera i tada probaj sa VPN adresom posto mogu da ti banuju IP i na broj pokusaja bez obzira u kom intervalu,tada ces da vidis da li je potrebno da koristis proxy!
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Evo od podne pucam na server preko proksija, proverio sam preko VPN-a listu i radi, medjutim, evo sad je 19:40 tek je na 16% i još nije našao ništa :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
To ti je ništa,meni zna raditi 2 kompa 2 dana i rezltat bude 0,bojim se da kasnimo sa ovim combo listama,već je to prešlo na druge zaštite
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Naravno da se takve kombo liste ne generišu, niti je moguće sa takvim kombo listama raditi. Ni sam AV ne bi mogao da ubode takav password... iako je svemoguć... To se razvaljuje na drugi način....

Ako mene pitas....konkretno bas ta lista..user KECQKA19mH pasword N9e1r33ZHb

Naravno...ta lista nikada nemoz se nadje kombom...udje se u panel ili se izvuce usisivacem....recimo ovako...

Kod:
http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/us.flv
 
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Možda ovo nije mesto za ovu temu, ali može da znači. Da li postoji način da se otkrije koji proxy koristim. Imam krekovani CyberGhost. Radi super, javljam se iz Češke. :D Da li mogu da saznam taj proxy i upišem ga u Internet Options?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Možda ovo nije mesto za ovu temu, ali može da znači. Da li postoji način da se otkrije koji proxy koristim. Imam krekovani CyberGhost. Radi super, javljam se iz Češke. :D Da li mogu da saznam taj proxy i upišem ga u Internet Options?

nevidim svrhu sto bi to radio.....taj posao ti zavrsava CyberGhost....koji radi u pozadini.....i cas mozes promeniti lokaciju ako zelis......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tri ista pitanja za 10 minuta na pp......

Ashampoo_Snap_2017.03.13_22h50m43s_002_.png

Odgovor je da na drugoj strani ove teme se nalazi salezli skener i taj post on dopunjuje cim novu verziju napravi i staru verziju zameni novom........

uostalom evo i ovde......vezija 6 SALEZLI

Ashampoo_Snap_2017.03.13_22h36m56s_001_.png

 

Prilozi

  • IPTVPlaylistChecker.zip
    812,3 KB · Pregleda: 208
Natrag
Top