U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Mene drugo zanima koji je server koji je Sota skenirao. Skeneri rade dobro nisam ih koristio vec mesec dana. Vratio se na satelitsku nemam potrebe skenirati, skoro sve radi na Drimbox. Pozdrav svima ovo se svuda desava, prave se da ne znaju, a ustvari imaju panele, i pitaju jel imas listu sa tog panela koji oni posediuju.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Ovi skeneri su skoro po svim stranim forumima,tako da ne vidim neku logiku skrivanja servera koji se skeniraju,ako ne skeniramo mi skeniraju talijani,bugari,rusi.....
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
41
zasto skenei neke liste traze sporije a neeke brze bas me interesuje dali to blkiraji serviri ili
Provera da li je server u radu. post: 2033958
Ukucaj ime servera u browser i videces da li odgovara login strana!
A moze da bude i sporiji odziv servera @D3n1s je vec pisao o svemu ovome,potrazi njegova postavljanja.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
7 puta ovo sve ispod dobro pročitaj i zapamti, da ne ponavljam.
:gl_sigh:

Ajde molim te ucini dobro delo,kad budes imao vremena.

Playlist Scanner & Checker by D3n1s
koristim skoro svaki dan po vise sati mi je upaljen
i ubi me ovo belilo pucaju mi kapilari.
ba17d2f256bc8dc3aa5966ad3ca32b9c.jpg


Ako mozes da uradis varijantu tamniju da bude ko

Playlist Checker

c069c17dab9a3be73b33f4c612e78b08.jpg
 
Učlanjen(a)
19.09.2016
Poruka
15
imam jedno pitanje,,,na koji nacin staviti proxy serveri u losmij scaner.. nema tog proxies.ini
i sta da radim ako me server vec blokirao..necu mogu gledati nihovi TV nikad ili ima neki bajpas?
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
229
Najdi proxy adresse,
napravi proxies.ini fajl sa proxy adresse unutra (mozes na notepad-om),
mozes da gledas ako te server blokirao preku VPN ili promena na IP adresa t.e. ako ti je dinamicna od davatelja internet usluge. Mozes so resetiranje na ruter.
 
Učlanjen(a)
20.03.2016
Poruka
120
Nije mi jasna jedna stvar...
Zasto kada koristim LOSMIJa, liste koje mi izbacuje ne rade?
Jer problem do proxija ili sta????
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Ne rade jer su istekle,proxy je radi skrivanja IP adrese bar tako mislim,ja pokrenuo 3 losmija još sinoć i još ništa nije pronašao a tek 3% skenirano,znači načekaću se
 
Natrag
Top