U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Nebi bilo loše kad neko ima problem da napiše bar osnovno :xp, win 7-8-10-20:D. Uradio to i to pa neće...
Primjer ovo iznad Sat tv pita nešto a niko ne zna šta on radi: šta skenira, čim skenira.... Od takvih pitanja nema vajde, logično ni odgovor neće dobiti. Isto tako ako riješi problem, napiše šta je bio problem, kako ga je riješio - samim tim će pomoći drugima.
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
IPTV MAC GENERATOR
SBWnDX0.png


Za ovo pitam kolega gdje sprema skenirane mac adrese jer kolko vidim na videu od kolege da njemu spremi sm a kod mene to neradi
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
pozz,ako ti je generator na desktopu onda i file tu spremi mac_random,ako ti ne radi,probaj na nacin kako sam ja uradio i radi sad,objasnio sam u prethodnom postu
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
IPTV MAC GENERATOR
SBWnDX0.png


Za ovo pitam kolega gdje sprema skenirane mac adrese jer kolko vidim na videu od kolege da njemu spremi sm a kod mene to neradi

kada upises zeljeni broj kombinacija lupis enter i javice ti se kada odradi tekstualni fajl u folderu u kome je aplikacija ili pak na desktopu ako se na njemu nalazi ista......
 
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
Hvala Boki sto si objavio ovo sve, nadam se da ce svi kao ja pretrazivati cim nadju neku listu koja im radi stati, ne vidim cemu skenirati 50 lista pa nemozete ih sve gledati odjednom, nadjite par 2-3 pa i 5 pa stanite, i dok rade nema potrebe skenirati dalje.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hvala Boki sto si objavio ovo sve, nadam se da ce svi kao ja pretrazivati cim nadju neku listu koja im radi stati, ne vidim cemu skenirati 50 lista pa nemozete ih sve gledati odjednom, nadjite par 2-3 pa i 5 pa stanite, i dok rade nema potrebe skenirati dalje.

naravno tako bi i trebalo...skeneri ko skeneri od njih se nista i ne ocekuje osim te namene...svidjalo se to nekome ili ne ali oni su nasli u zadnjih godinu dana na stotine hiljada listi..pa nek su losi,nikakvi,staromodni...sada je to malo teze jer su se i vlasnici panela i servera izucili ..ali uz dobar kombo nalazi se jos uvek na mnogim serverima...ima i drugih nacina ali o tome drugom prilikom.......
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
Boki vjeruj da neizbaci nijedan txt fajl bas mi zanimljivo to

Poslano sa mog 5025D koristeći Tapatalk
 
Natrag
Top