U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Идеш на сајт
Kod:
http://www.nirsoft.net/countryip/index.html
Изабери коју државу да ти испише, ево рекао си Словенију. Уђи на Словенију и испише ти све домене од провајдера у Словенији.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Ma nisu problem same adrese, ja bih voleo na sto lepsi nacin naci udp statuse :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
Чекај, јели ти то мало зезаш?! Па шта си очекивао, да је то лако? Ево неки прост прорачун, само за Словенију имаш око 232375000000 могућности да је то адреса UDPXY!
Срећно!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Чекај, јели ти то мало зезаш?! Па шта си очекивао, да је то лако? Ево неки прост прорачун, само за Словенију имаш око 232375000000 могућности да је то адреса UDPXY!
Срећно!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Ma ne zezam, samo je problem sto nisam vise toliko za kompom. Radim po 12 sati i onda umoran za onih sat vremena sto mogu sjedit za kompom bilo bi fino da se malko lakse nadje. Nema veze, naci cu nacin. Hvala za sve info, Sale. :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
udp ,kao i drimbox skeniranje smo usavrsili 2013 godine i od tada se gotovo malo mnogo promenilo......i sve to ima na forumu u vise tema......
ako treba da ponovimo nije problem......
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
37
Da, to je velika steta. Mnogi tutorijali i uputstva su sada beskorisni , postavljene slike su izbrisane.Dugo sam na ovom forumu, uglavnom kao posmatrac, dosta toga sam ovde i naucio. Secam se da je napocetku rada telekomovog iptv servisa ovde bila dostupna skripta za pravljene liste i gledanje kanala sa te platforme. Tada me to nesto nije zanimalo a sada krenuti iz pocetka nije bas jednostavno, ovde ima najvise toga za ucenje ali nije vise kompletno.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
play token moze se gledati u bilo kom plejeru pomocu skripte koja jos uvek nije za javnost.....
Imao sam je prije godinu dana.... Super stvar, gledao sam na smart tv liste sa play tokenom bez problema... Onda ste promjenili nešto pa minse više nije dalo moliti kolege, iako svi znaju da nedjelim dalje....

Sad gledam u stb takve liste.. Na android boxu
 
Natrag
Top