U/P Skeneri i kako skenirati

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Na koliko postova, moze se editirati post.,Na 2106 post one linkove ne rade sto sam postavio, to sam tako napisao moderator editirao post.
Vremenski je ograniceno editiranje postova preko xenforo skripte. Zato je opcija Report, imas opciju da sam prijavis svoj post. Prijavi i neko ce editirati :).
To uopće nije istina... Dobri ste s njim pa zato tako kazes.. Ja sam imao do nedavno 6 mjeseci gledao hakirano.. Niti sam platio niti mi je poklonio.. Znam da je tu na forumu ali sto je istina je istina.. Ako se on javi, reci cu i koji user. Tako da se vidi da je istina
Nece se on javiti.
Eto ja neznam, kad ti znas objasni coveku koji je pitao kako da iskenira preko mac adrese tvviet :).
 
Učlanjen(a)
17.10.2017
Poruka
16
Vremenski je ograniceno editiranje postova preko xenforo skripte. Zato je opcija Report, imas opciju da sam prijavis svoj post. Prijavi i neko ce editirati :).

Nece se on javiti.
Eto ja neznam, kad ti znas objasni coveku koji je pitao kako da iskenira preko mac adrese tvviet :).
Ne ide preko mac adrese, nego krenes preko user pass za app, pa nastavis dalje..
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Ja imam dva mac_a od tv Viet i rade bez problema ali samo na stb_emu, kad izvadim link i stavim na smart TV radi mi koliko i ostale liste sa promjenjivim tokenom,odprilike 1 dan.
I da kažem da nije ni kupljeno ni poklonjeno,nadjenu je na internetu. Sad ako neko zna kako taj tokena da se sredi za smart TV dobro bi bilo
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Znaci ima i toga ono gore napisano davanje netacnih informacija jer su u prijateljskim-rodbinskim-finansijakim povezanim odnosima.

JJa sam mislio da ovi od starih vukova se raduju kada neko napreduje u iptv malo vise od salezli skenera ali kolko vidim zavist i sujeta na visokom stepenu
Ovo gore ne stoji pogresio sam stvarno nisam mogao da nadjem tvviet sa mac
I molim moderatore ako mogu taj moj prethodni post da obrisu jer sam brzveze prozvao coveka Sorry
 
Učlanjen(a)
20.01.2016
Poruka
3
Pozdrav svima

Pitanje: Kako i na koji nacin da ubacim token u STB Emulator. Ta opcija za token nema u STB Emulatoru koliko ja vidim.
Sta treba da uradim da bi proradilo, jer koliko vidim bez tokena nece da radi. Sve informacije sto sam nasao u databasi od stalkera
sam ubacijo u STB Emulator i MAC su aktivne provereno. Menjo sam IP adrese u VPN ali nista ne pomaze. Nece pa nece.
Da li tko zna sta da uradim da bi proradilo

Unapred se zahvaljujem i zelim svima ugodan i lep boravak na najboljem forumu
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Pozdrav svima

Pitanje: Kako i na koji nacin da ubacim token u STB Emulator. Ta opcija za token nema u STB Emulatoru koliko ja vidim.
Sta treba da uradim da bi proradilo, jer koliko vidim bez tokena nece da radi. Sve informacije sto sam nasao u databasi od stalkera
sam ubacijo u STB Emulator i MAC su aktivne provereno. Menjo sam IP adrese u VPN ali nista ne pomaze. Nece pa nece.
Da li tko zna sta da uradim da bi proradilo

Unapred se zahvaljujem i zelim svima ugodan i lep boravak na najboljem forumu
Token dolazi automatski preko liste koju koristi taj stalker portal. Njega ne mozes da upises jer nije konstanta, on se na svako menjanje kanala menja.
Upisi ovde koji je to portal, ovako samo mozemo samo da nagadjamo sta fali.
 
Učlanjen(a)
09.02.2019
Poruka
39
any one have a program to convert mag to m3u
 

Prilozi

  • 2019-09-13_163913.png
    2019-09-13_163913.png
    68,3 KB · Pregleda: 224
Učlanjen(a)
05.03.2013
Poruka
15
Losmijev skener sa imenima kanala mi vise neradi tj nenadjem liste imali tko neki server ili se promijenila scripta?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Sad, kad bi ti to malo bolje objasnio i naveo kakav primjer sta ne radi i koji konkretno slucaj mozda bi neko i pomogao, ovako na slijepo ... :(
 
Natrag
Top