U/P Skeneri i kako skenirati

UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Evo , ovde imaš nekoliko config za sentry !

Kod:
https://www111.zippyshare.com/v/fAfiqM5H/file.html

Sretno sa potragom !
 
Učlanjen(a)
03.11.2018
Poruka
4
/get.php?username=*&password=*&type=m3u ne treba mi za ovu vrstu to pravim odavno vec za ovo trebam
media.bossna-caffe.com:80/playlist?type=m3u&deviceUser=&devicePass=
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.03.2013
Poruka
15
Evo i ja da se ukljucim. Za takvo nesto vam trebaju dve stvari: socijalna inteligencija ili predzanje u programiranju. I sa jedni ili drugim mozete naci listu. Alat je samo pomocno sredstvo.
Ja sam na prvu socijalnu dimenziju našao listu bez alata koja traje evo vec godinu i kusur. Nije preteralno velika, kvalitet kanala je zadovoljavajuci (mogao bi biti i bolji) ali bitno da ne secka i da radi. Dakle, prvo i osnovno iscitavanje foruma...tu sve pise, a ko zna da cita izmedju redova imace listu do kraja dana....toliko od mene...znam da mnogi nece biti zadovoljni odgovorom...ali zato smo sami krivi....niko se danas ne zadovoljava jednom listom jer hoce jos jednu..pa jos jednu... Pa jos jednu i tako dalje...
Obadvoje imam :)
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
svjezi i provjereni proxy. ugodan dan i dobro druzenje svim clanovima foruma.
 

Prilozi

  • proxy Poizon OUT.zip
    65,3 KB · Pregleda: 58
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
nemam vremena zbog posla ulaziti cesto na ovaj najbolji forum,ali vidim da se niko od onih koji su trazili liste prije dvije god,nije makao s mjesta da nesto nauci,bas kao i ja.I zavrsit ce se era iptv-a a necemo nikad saznati kako su dolazili do listi ovi ljudi koji su nam davali
 
Natrag
Top