U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
A koliko treba na losmijevom da pronadje listu i gde se sacuvaju liste? jel tek izbaci liste kad dodje do 100%? hvala.
Listu nadje čim pogodiš može odmah ako ti je na početku traženi user i password ili pak mac zaviši šta skeniraš,a može da nadje nikad ako nemaš u combu traženo...
U working fajlu ti sačuvana lista bude,možeš da šroveriš otvoriš i proveriš ako ima šta videćeš.I ne gledaj stalno budi strpljiv,ostavi preko noći...probaj sa valjanim macom ili userom i passwordom kako sam ti rekao da osetiš kako to ide imaš valjda valjanu listu.Server iz liste ubaci pisano i u combo user i pass za probu...
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Listu nadje čim pogodiš može odmah ako ti je na početku traženi user i password ili pak mac zaviši šta skeniraš,a može da nadje nikad ako nemaš u combu traženo...
U working fajlu ti sačuvana lista bude,možeš da šroveriš otvoriš i proveriš ako ima šta videćeš.I ne gledaj stalno budi strpljiv,ostavi preko noći...probaj sa valjanim macom ili userom i passwordom kako sam ti rekao da osetiš kako to ide imaš valjda valjanu listu.Server iz liste ubaci pisano i u combo user i pass za probu...
Nasao sam jednu u my documents al samo jedan program i to veoma spor pink action, gde je taj working file nmgu ga naci...jer skenirao sam 5 programa znaci 5 listi, 5 razlicitih servera koji rade nemoguce da nijedan ne izbaci listu, ovo proxy sam ubacio umesto postojeceg i servere u servers.ini. al opet ne znam sta sam pogresio nmguce da mi nije skeniralo nego taj program?
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
vidi u config.ini da li ti stoji ovako:
servers_file(target)=servers.ini
global_timeout=0.0
socket_timeout=1.4
proxies_file=proxies.ini
http_headers=[('User-agent', 'Mozilla/5.0')]
input_file(dictionary)=dictionary.ini
output_file(working)=working.txt
match_word(trigger)=http
match_response_header(trigger)=
cmd_size(cols,lines)=100,30
cmd_colour(foreground[0-8],background[0-8])=0,0




probaj sa ovim i tvoj server sa vazecim U/P
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
vidi u config.ini da li ti stoji ovako:
servers_file(target)=servers.ini
global_timeout=0.0
socket_timeout=1.4
proxies_file=proxies.ini
http_headers=[('User-agent', 'Mozilla/5.0')]
input_file(dictionary)=dictionary.ini
output_file(working)=working.txt
match_word(trigger)=http
match_response_header(trigger)=
cmd_size(cols,lines)=100,30
cmd_colour(foreground[0-8],background[0-8])=0,0




probaj sa ovim i tvoj server sa vazecim U/P
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
hm malo problema sa objavljivanjem teksta iz config.ini zato vise odgovora.
Jeste sve mi je tako, samo sam izmenio ovo mi je bilo 105,40 cmd size pa sam stavio 100,30...serveri su dobri ubacio sam liste koja radi, i ovaj proxy od danas sto mi je poslat al opet ne znam gde sacuvava liste, mozda u my documents ili? ako ista uopste sacuvava :D? da li ti ja trebam staviti username i password ili samo zvezdicu umesto username i pasworda? posto sam stavljao zvezdicu?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Jeste sve mi je tako, samo sam izmenio ovo mi je bilo 105,40 cmd size pa sam stavio 100,30...serveri su dobri ubacio sam liste koja radi, i ovaj proxy od danas sto mi je poslat al opet ne znam gde sacuvava liste, mozda u my documents ili? ako ista uopste sacuvava :D? da li ti ja trebam staviti username i password ili samo zvezdicu umesto username i pasworda? posto sam stavljao zvezdicu?
Pogledao si u working.txt?
 
Učlanjen(a)
09.10.2018
Poruka
3
hehe........supermene mozes ti to i bolje.....slatko me nasmeja.....sve isto.....samo sto gore ide ListBox....na mesto Vlc plugina ide PictureBox i naravno druga VB tema.....to jest Advanced Care....:roll::roll::roll::roll:....kakav crni haker skener cim sam video sliku znao da je fake....ali kome to pricati...sve i da je uzet kod od tvog chechera tesko da mac i one playlist?type neko odradio i ako bude prvo odradjeno bice to ovde na sf......:roll:

075vs5Q.jpg
what is password
 
Natrag
Top