U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
jedno cisto tehnicko pitanje
imam U/P za jedan nas server (kafic) i mogu normalno da gledam kanale sa tog servera.
juce sam pokusao da skeniram isti server sa tim U/P i tada nedobijam pozitivan odgovor.
koristim se sa Losmijevim skanerom i dobijam rezultate na drugim serverima sa istom configuracijom.
ukoliko otvorim webadresu dobijam "Welcome to Galaxy".
http://kafe.com:80/playlist.m3u?type=m3u&deviceUser=*&devicePass=*
umjesto kafe je prava adresa.
da sam banovan vjerovatno nebih mogao ni da gledam te kanale zar ne?
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Trazio upisao u pretragu ali ne nadjem.Ima link koji ne vazi.Ako neko ima ili zna link za losmijev skener noviNisam ga probao voleo bih.Uputite na link ili postavite ili pp,kako god.:)Hvala
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
pitanje za one koji bolje vladaju Sentry MBA
zelim da Sentry nakon sto ostane samo 400 aktivnih proxija napravi pauzu od recimo 3-5 minuta.
sa ovom konfiguracijom neuspijevam u tome.
pomoc pozeljna.
 

Prilozi

  • ZA SF.jpg
    ZA SF.jpg
    730,5 KB · Pregleda: 126
  • ZA SF2.jpg
    ZA SF2.jpg
    749 KB · Pregleda: 119
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Moze li neko osveziti link za IPTV Playlist Checker v1.2.4 (.NET Framework 4.5) .
Ovaj koji je postavio SALEZLI ne radi
P.S. Dali moze zadnje verzije skenera da se postave na prvim stranicama ( ili postave na posebnoj strani) radi lakseg snalazenja.
Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
narode
nemogu da nadem tips kako da okrenem tekst unazad. znam da sam to negdje ovdje procitao ali evo trazim to vec pola sata bezuspjesno.
Da li neko zna da li tekst bude u redovima kao orginalni tekst tako da moze jednostavno da se spoji kao combo.
pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top