Tv pink

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
TV PINK
za i protiv​

RTV%20PINK.jpg

Šta vam se sviđa, a šta ne i koji je opšti utisak u vezi "ružičaste" televizije?
 
Poslednja izmena:
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
retko gledam TV, ali pomenutu televiziju samo ako ima neki film, složićemo se da im je izbor folmova :yea:
 
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
1
Ne volim nista u vezi ove tv stanice.smatram da truju narod,i da treba da prerastemo vise taj shund i 90te!
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pa da budem iskren, dobar je samo poneki film, sve ostalo je katastrofa.
Promovisanje manekena (dece i odraslih) da obavljaju ulogu novinara i voditelja.
O Grand Paradama i slično da i ne govorim. Ovo ne mislim u smislu muzike, iako nisam "narodnjački" orijentisan, istina je da ima narodnih pesama koje mi se svidjaju i koje dobro idu uz određene prilike. Pod ovim mislim na šljašteći sjaj, megalomaniju, šund i kič, fabrikovanje pevača kao na traci, licitacije, a sada i vrhunac - "Veliki brat".

Pink televizija startovala je sa emitovanjem, ako se dobro sećam, pre nekih nešto manje od 16,5 godina, tačnije, za vreme hiperinflacije. Ja i drugar smo u to vreme u kafiću dali po celu platu za kafu (ratluk smo mogli da ponesemo od kuće :) ), naravno, ni drugi nisu živeli mnogo bolje u vreme kada se kurs marke menjao dva puta dnevno. E, tada gospodin Željko pokreće televiziju. Ne znam zašto, ali imam osećaj da tu nešto jako smrdi, nadam se i vama. Željko Mitrović, koji je bio svirač bas gitare u grupi "Oktobar 1864". Hm, dobre je pare zaradio kad je mogao da pokrene TV stanicu. Dakle, napred ljudi, u bendovima je budućnost dobrih standarda. Pored Željka MItrovića, dokaz za to je Mlađan Dinkić, ex guverner sa gitarom. Jedino je problem ukoliko nemate garažu. ;)

Godine su prolazile, i kao što je poznato, para na paru ide (ima izreka: "sve ću ti reći, samo me za prvi milion ne pitaj"). Tu je reprezantativni filmski studio u Šimanovcima, osnivanje TV Pink u Crnoj Gori, Bosni, a koliko čujem, dobili su dozvolu i za Sloveniju. Total TV pun je Pinkovih kanala (15-tak njih), City Records, Air Pink (šlag na torti)...
 
Poslednja izmena:
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
:swoon:
yukiću brate mili što se ti toliko nerviraš :???:
pa nije niko oteo tu decu od roditelja i napravio od njih manekene, voditelje, pevače itd. Da je žalosno - jeste, ali šta da se radi, verovatno se većini ljudi u ovoj državi to sviđa zato i ima prolaz. Najbolje bi bilo kada bi ukinuli tu televiziju, ali šta bi bilo kada bi svi počeli da menjamo svet po svom ukusu wacko e baš iz tog razloga veoma retko gledam TV, odvikla sam se. Ništa nije vredno tvojih živaca :boast:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Nemam određeno, konkretno mišljenje o "Pinku"...
Gledam filmove i serije (a ako ćemo da budemo iskreni, serije su hit i prikazuju se kada i u svetu)...
Što se tiče sponzurušica, manekenčica i tako toga bilo je i biće uvek...Da nisu na Pinku bili bi na nekom drugom kanalu...Mitrović nije izmislio decu manekene i ostalo, pa pogledajte bebi izbore za mis u Americi!
Šta mi se ne dopada to ne gledam - zato postoji daljinac.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2009
Poruka
28
a uvek su i imali em stare,em bezveze filmove;
al posle one blamaze u vb na b92,ovo mu dodje ko kulturoloska emisija ;)
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Nemam određeno, konkretno mišljenje o "Pinku"...
Gledam filmove i serije (a ako ćemo da budemo iskreni, serije su hit i prikazuju se kada i u svetu)...
Što se tiče sponzurušica, manekenčica i tako toga bilo je i biće uvek...Da nisu na Pinku bili bi na nekom drugom kanalu...Mitrović nije izmislio decu manekene i ostalo, pa pogledajte bebi izbore za mis u Americi!
Šta mi se ne dopada to ne gledam - zato postoji daljinac.

Drugi pasus potpisujem :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nekada su puštali dobre filmove, sada i ne gledam televiziju pa nemam pojma. Voljela sam da gledam tragičnu emisiju " Mijenjam ženu ", da vidim kako plaču za đecom , koju su dobrovoljno ostavili. E, to mi je vrh gluposti i kao mašu i plaču i poslije padaju u zagrljaj teatralno. Ili druga tragična emisija " Sve za ljubav ", e ono je tek da se .....A vrh blamiranja, ili dno dna ljudskog ponižavanja je " Živa istina ", " Grand parada sa sve zvjezdicama ". Šta ono još ima? :dntknw: A, da , ima " Veliki brat " , sve gore od gorega. Mislim da je ta televizija dosegla vrh gluposti i dno ljudskog dostojanstva.
 
Natrag
Top