Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
29
moze li nesko da objasni ovde na forumu, kako ide to sa tv karticom, na kom pricipu i kako se moze koristiti na kompu, moze li se povezati na antenu i da se materijal snima u kompu, ako moze jos detaljnije o ovome da se pise.poz
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
841
pa ovako..postavljanje i sama instalacija je po istom principu kao i ostale kartice.
moze da koristi antenu o tv,sto smanjuje kvalitet slike i na tv,kao i na tvom kompu
preporucuje se posebna antena.zavisi koju ces karticu uzeti,ali u glavnom skoro svaka
novija kartica moze da snima,ono sto te interesuje.stim sto su formati koji su snimljeni
glomazni...ili veliki hard disk ili odma pretvaranje u neki manji format....
ako te nesto posebno interesuje....pitaj
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
ajd da se nadovezem i ja sa kojim pitanjem oko tv kartica ovako ja imam cinergy HT PCI sve šljaka odlično tv digitalni i analogni i radio al neće daljinski da mi šljaka pa ako ko zna da mi kaže koji mu je unaprijed zahvalanget_image_variation.php.jpgterratec-cinergy-ht-pci-slika-4885350.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Mozda ti je do daljinskog greska.Probaj sa univerzalnim daljinskim sto se koristi za tv.
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
pogledaj dali je ukljucen remote controll , znaci dali je startovan deo programa odgovoran za daljinac, jer se meni desavalo takodje da sve radi osim daljinskog bas iz ovog razloga, i naravno pod uslovom da si postavio indikator(prijemnik) na koga upires daljinac .....
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2009
Poruka
1
Ako budeš koristio drugi softver , Christv je ubedljivo najbolji, i ima free soluciju Christv lite.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Pravo da vam kazem ja sam bio nabavio neku karticu,postavim je na maticnu i antenu sam posebnu stavio.I tako trazim ja kanale jedno 2 debela sata a ono samo sisti riza nigdje ni jednog kanala:drag:Izvadim to iz racunara otvorim prozor bacim to govno i zatvorim prozor.:yea:.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
Pravo da vam kazem ja sam bio nabavio neku karticu,postavim je na maticnu i antenu sam posebnu stavio.I tako trazim ja kanale jedno 2 debela sata a ono samo sisti riza nigdje ni jednog kanala:drag:Izvadim to iz racunara otvorim prozor bacim to govno i zatvorim prozor.:yea:.
antena nevalja 100 %
 
Natrag
Top