turbobit.net,premium nalog

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Probaj ovo bas me zanima da li radi posto ja nisam testirao.
upisi link onde, stikliraj onu kocku i generisi link.
Kod:
http://premiumleech.eu/
..ako ne radi videcemo nesto drugo ...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ima vise tih koji pocinju sa Mega, ako mislis na Mega.co.nz onda je ovo oprobano.
Licno sam ga koristio, samo je ponekad zakrcenje pa mora par puta da pretisnes.
Znaci procedura je sledeca u browseru ukljucis java skripte i eventualno kolacice,
zatim kliknes na link sajta i u izlazecem prozoru - onom velikom izvrsis paste linka,
.. a zatim pretisnes ispod prozora generate.
Posle izlaska razvaljenog linka pokupis slova linka da pocrne i pastujes u svoj download manager i
..po punoj brzini skines materijal.

Evo ga taj hakus link.

Kod:
http://www.autogeneratelink.com/

..ako nije to javi da ispaljujemo sledeci metak ...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
@Bazlik kod Mega.co.nz je ograničenje u free varijanti u odnosu skinute količine podataka sa iste ip,a ne u brzini skidanja :D. Da li ovo sto si postavio dozvoljava download preko 5GB?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Cini mi se da ima ogranicenje ako prelazi 1GB, pa valjda to sto skidas mora da bude u delovima. Ako je ceo ISO onda valjda nece, za 5 giga, treba 5 rara u delovima. Politika sajta se menja, osim toga ovo nije to sto ti mislis nego leva zezancija koja generise link na kolence, ako me shvatas sta sam hteo reci.
Ovo je zezantski generator koji nema veze sa kog si ip-a, on te pokriva.
Obrni se malo Martix je svuda.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Da li moze pomoc za rapidgator?
Jedino na njemu sam nasao koncert koji mi treba ali je fajl od 1.6GB i izbacuje da taj fajl moze da se skine samo sa premijum nalogom.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Alex delijo,
Ukucaj u google ove reci ...
Kod:
rapidgator premium passwords 2017
..i kad nadjes sto, odma nam javi.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Bazlik@Druze probao sam to ranije i nije nista uspevalo.
Ocalinko@Druze od ovih samo sa jednim moze da se uloguje ali opet trazi premijum nalog,izgleda da ovaj sa kojime moze da se uloguje nije premijum.
 
Natrag
Top