Trenutak istine

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma po meni je to totalna glupost, ne znam kako neko uopšte može da se prijavi za taj show. wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Totalni kretenizam, na šta su ljudi sve spremni za šaku para?! Većina je za psihijatrijsko posmatranje, kad nekom mozak funkcioniše na takav način, šta da očekuješ od njihove dece???
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
18
Mislim da je glupa i emisija i oni koji se prijavljuju. Osim toga emisija trenutak istine i farma nikad neće biti gledane kao one u hrvatckoj zato što su kopije isto što je miliunaš na obn-u preglup jer neznaju naći pametne ljude za kviz u miliunašu. isto tako neće se pametni ni prijavit na nijedan od ovi kvizova.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Blago receno uzas... Realiti potice iz Brazila... a tamo je zabranjen vec mosle nekoliko meseci... jer su masovno poceli da se ubijaju.. Strasno...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Sve je ovo dosta cudno, ali ako cemo realno ljudi su i na gore stvari spremni zbog para da urade pa cak i ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
Pre koji mesec se u medijima digla frka zbog nekog konkretnog slučaja iz kviza, pa su kao pomerali termin na (malo) kasnije. Ne znam tačno kakav je taj konkretan slučaj mogao da bude, koliko posebno loš, kad je sve zamišljeno ispod apsolutno svakog ljudskog nivoa, ukusa, kulture, inteligancije, obrazovanja, vaspitanja,... Mene lično vređa saznanje da takav otpad postoji i da se njime oduševljava taj silan svet. Zbog toga mi Pink nikad nije ni bio memorisan među programima na tv-u, uopšte nemam problem da kažem da ne hvatam Pink.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Pre koji mesec se u medijima digla frka zbog nekog konkretnog slučaja iz kviza, pa su kao pomerali termin na (malo) kasnije. Ne znam tačno kakav je taj konkretan slučaj mogao da bude, koliko posebno loš, kad je sve zamišljeno ispod apsolutno svakog ljudskog nivoa, ukusa, kulture, inteligancije, obrazovanja, vaspitanja,... Mene lično vređa saznanje da takav otpad postoji i da se njime oduševljava taj silan svet. Zbog toga mi Pink nikad nije ni bio memorisan među programima na tv-u, uopšte nemam problem da kažem da ne hvatam Pink.
Šljam ljudski onaj najveći po meni, najbolje je kad im na kraju aplaudiraju što su priznali nešto najgore što su učinili u životu! Sve to treba tući :gun::gun::gun::hunter:
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
Ma da, isto kao kod onog retarda Jerry Springera, publika je žedna krvi i nekome aplaudira, a nekome zviždi. Kao jedni su bolji od drugih, a sama publika je tu kao neki moralni kriterijum. Ustvari jedva čekaju da čuju neku pikanteriju ili neko zlo, a onda kao "glas razuma" prosuđuju i presuđuju. A o ovima što se prijavljuju ne znam šta bih rekao, to su ljudi koji bi prodali dva kvadrata očevog groba, samo da bi se pojavili na televiziji, obični egzibicionisti sa promajom u glavi. Par puta sam sa društvom gledao to sranje čisto da vidim šta je to o čemu svi trube i skontao sam da ti ljudi koji sednu u tu stolicu imaju žešći problem, prvo sami sa sobom, a onda i sa drugima. To stvarno treba tući kao volove.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Koliko god se nama to dopadalo (ili ne) moramo prihvatiti da postoje ljudi koji bi rođenu mamu prodali za minut na tv-u! S jedne strane imate takmičare koji žele neku ličnu promociju a ako još zarade pare - super! S druge strane imate, a postoje od kada je sveta i veka, ljude koji vole da uživaju u tuđoj nesreći jer im je tako njihov mizerni život lakši a često i lepši!

Ne pratim nikakve trenutke, braću, sestre, farme i slično! Ja bih to sve na njivu i motiku u ruke! Ali, bez kamera!
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Koliko god se nama to dopadalo (ili ne) moramo prihvatiti da postoje ljudi koji bi rođenu mamu prodali za minut na tv-u! S jedne strane imate takmičare koji žele neku ličnu promociju a ako još zarade pare - super! S druge strane imate, a postoje od kada je sveta i veka, ljude koji vole da uživaju u tuđoj nesreći jer im je tako njihov mizerni život lakši a često i lepši!

Ne pratim nikakve trenutke, braću, sestre, farme i slično! Ja bih to sve na njivu i motiku u ruke! Ali, bez kamera!

Slazem sa tobom u potopunosti...
 
Natrag
Top