Treneri

Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Ko su nasi najbolji treneri?Da li oni iz manjih klubova gde su budzeti mali pa naprave neki rezultat,ili iz Zvezde,Partizana i Vojvodine?Naravno u obzir dolaze i nasi treneri iz inostranih klubova.
Po meni Pizon je prvi u domacoj ligi,a Muslin napolju;).
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Pizon je uspeo da zvezdu dovede do 1 mesta iako su mnogi pricali da ce se zvezda boriti za opstanak tako da ja prednost dajem Pizon!
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Misli se na nase trenere koji rade u ovoj zemlji i u nekim drugim stranim zemljama !Mislim da Gvardiola nije nas trener
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Svi su za Pižona, ali meni se on uopšte ne sviđa....


Ako gledamo u inostranstvu tu mi je najzanimljiviji Rajevac, jer je trenirao Vošu, a sada Ganu smile3
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Svi su za Pižona, ali meni se on uopšte ne sviđa....


Ako gledamo u inostranstvu tu mi je najzanimljiviji Rajevac, jer je trenirao Vošu, a sada Ganu smile3

Sta je to trulo u Vosi kad su oterani takvi treneri kao sto su Rajevac,Stepanovic,Ljupko(koga ce sigurno neko pomenuti)......
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma Bora Milutinovic je najjaci pogledajte samo njegove uspjehe, sa 6 razlicitih reprezentacija je izborio plasmana na SP i samo sa Kinom nije prosao prvi krug
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Kako bi bilo dobro kad bi se treneri poput Bore,Muslina,Tumbe,Grofa,Petka,Rajevca,Ljupka.........vratili u Srbiju i vodili domace klubove,bilo bi i vise gledalaca,bolji plasman u Evropi......yes3
 
Natrag
Top