Treba mi web dizajn

Član
Učlanjen(a)
17.09.2012
Poruka
15
Potreban mi je web dizajn sa moj sajt (web hosting). Ako to moze da se uradi za free ok,ako ne moze,onda cu da platim,evo ovako:
Site logo: http://imageshack.us/a/img819/4821/expl ... i27767.gif
Da ima 4 : Pocetna,Hosting,Domeni,Kontakt


Svako ko misli da bi mogao ovo da uradi neka se javi dole,a ja cu mu poslati PM sa vise detalja...
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ajd javi se meni, zanima me sta tacno trazis, prijatelj mi se bavi web dizajnom i ima trenutno slobodnog vremena da se odradi
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
67
Ma kakvi prijatelji i ostali bakrači :shubbcks:

Ja već napravila "tvoj sajt". Poslala bih ti ga odmah, ali nemaš mail u profilu pa moram javno. Preuzmi fajl ODAVDE. Kada ga preuzmeš onda to otpakuješ, pa onda pronadješ fajl koji se zove index.html i klikneš na njega. Posle će sve da radi automatski.
Šta ću s tobom kad smo autonomaši, pa još i iz komšijske varoši :blind:

E, samo da znaš da je web dizajn ozbiljan posao koji se ne radi po sistemu "napravi mi džabaka, a javi mi se na PP da ti objasnim". Dok se objasni ima da se sedne za astal i da se ne ustaje dok se ne popije barem gajba piva...
:threaten:
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2012
Poruka
15
Ma nemojte se svadjati :D
Hvala svima :D

Nemorate mi objasnjavati ko retardu,razumem se kolko tolkko,ali hvala na trud :D
Ma da imam forum i nece da mi promeni dizajn,ja ubacim a on se nepojavi tamo...

P.S. dizajn mi se svidja,svaka cast,znam da ga edit,mogu li da racunam na tebe ako treba jos koja strana da se napravi ? ako treba love ima i toga :D


Ono sto si napisao "Ako ti nesto zatreba" ? Tamo cu da stavim Sponzori i ako imas nesto tvoje da reklamiram ? :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Za hosting treba da se ima barem donekle ozbiljan sajt... Ne razumem osobu koja prodaje hosting, a ne zna sajt da napravi...
Evo ti jedan moj template na koriscenje, u potpunosti prilagodjen web host sajtu...

Download
Kod:
http://www.dzoni.re.rs/download/template/JDesign_t1.zip
Screenshot
nhost_screenshot.png
 
Natrag
Top