treba mi pomoc

Član
Učlanjen(a)
27.03.2013
Poruka
5
imam nokiu 5800 i hteo bih da umesto v1.1 promenim na v2.1 ili jos neku bolju verziju. E sad nastaje problem tu posto se ne razumem bas u ove stvari dali bi neko mogao da mi pomogne kako to da uradim a da stvar bude jos gora komp mi ne radi tako da je kao da ga nemam. Ako bi neko bio voljan da mi izadje u susret hvala mu unapred. Gagi
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
imam nokiu 5800 i hteo bih da umesto v1.1 promenim na v2.1 ili jos neku bolju verziju. E sad nastaje problem tu posto se ne razumem bas u ove stvari dali bi neko mogao da mi pomogne kako to da uradim a da stvar bude jos gora komp mi ne radi tako da je kao da ga nemam. Ako bi neko bio voljan da mi izadje u susret hvala mu unapred. Gagi

Па просто скини овај програм Nokia Software Updater ево ти линк

Kod:
http://download1us.softpedia.com/dl/534c5ab186cd5f7be250ad059f20aec4/5170478b/100141287/software/mobile/NokiaSoftwareUpdaterSetup_EN.exe

инсталирај програм , повежи телефон и компијутер са конективним каблом , када ти је комп прескенирао телефон и при томе те обавестио да постоји новија верзија оперативног софтвера за твој телефон, ти просто кликни на доње десно дугме где пише INSTALL и то би било то.

Узгред који ти је RM у телефону, просто да бих погледао којa je последњa доступанa врста оперативног софтверa за твоји телефон, укуцај *#0000# и погледај шта пише претпостављам да је RM-356.
Ако јесте овај RM онда ти је задња доступна верзија 6.0 односно да будем прецизан 60.0.3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2013
Poruka
5
imam tu 60.0.3 al koja je fora sa tim v1.1 i v2.1 jel ubrzava tel ili poboljsava. Tu verziju sam skinuo direktno na onome azuriranje. Nego hteo bih jos neke novije funkcije da imam. A hvala na pomoci
 
Natrag
Top