Treba mi pomoc!!!!

Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
1
Imam jedan problem,instalirao sam Need for speed Undercover ali mi secka,skoro sam ubacio novu graficku ATI Radeon HD5550 1GB imam RAM memoriju 2GB,procesor je Intel Celeron 3.48,imam sve uslove da igra radi normalno,ali ipak secka i to mnogo,probao sam i sa Godfathe 2 ali i ona mnogo secka.Sta bi trebao da ugradim ili instaliram da bi resio taj problem?HVALA UNAPRED
 
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
27
bas mi je stekao devil my cry 4, koji ne bi smio. otvorio komp - cist. skinuo hladnjak sa procesora - cisto, rastavio hladnjak kad ono 1cm debeo sloj prasine između elise i hldanjaka... i sad radi
pa probaj ako nije prasina onda je do windowsa
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
RECOMMENDED REQUIREMENTS:
OS: Windows XP/Vista
CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom
RAM: 2GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 3 GB RAM)
HDD: 10 GB free disk space or more
Graphics: 512 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *
DirectX: Version 9.0c
Evo zasto ti secka.Sigurno ti je win7 instalisan i trazi igrica vise rama.A moze biti i do cracka.Probaj naci drugi crack.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
zbog konfiguracije ne sjecka, to je sigurno, ako je do konfiguracije onda moze samo biti procesor pa ti predlazem da iskljucis sve nepotrebne procese, mada ipak vise sumnjam da ti je sistem problem, kada si ga zadnji put reinstalirao i koji os koristis? opet kazem, nije do konfiguracije jer kazes da si instalirao godfather 2 koji je duplo manje zahtjevniji od nfs-s i sjecka, samo moze biti sistem problem
 
Natrag
Top