Treba mi pomoc u vezi Bookmarks

Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
190
Kada sam updejtovao Mozilla firefox nemam vise sve bookmarks sto sam imao prije,dali neko moze da mi pomogne da ih opet vratim,,
Hvala unaprijed..
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ako ti je najnovija ozilla,onda sa desne strane u gornjem uglupre strelice koja je okrenuta na dole i kao oblik baterije u uspravnom polozaju je bookmarks,nanesi strelicu i klikni i izacice ti bookmarks.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
23
Bas tako kako sta ti kaze @jolemisa
Moze samo neki nekompktabilan addons da ne ti rade sa ta nova verzija, a bokmarka nema sanse da nerade.. razgledaj tamu malo view bookmark side bar bla :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
190
Hvala vam svima na odgovoru,,,,ali mene zanima ako me niste razumili da unesem stari bookmark sta sam imao prije nego sam stavio novu Mozilla,ja imam folder koji kaze..Old Firefox data i tu se sigurno nalaze moji stari bookmarks ali neznam kako to ubaciti u u novu Mozillu,molim da mi neko pomogne oko ovoga..

Hvala..
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Kada sam updejtovao Mozilla firefox nemam vise sve bookmarks sto sam imao prije,dali neko moze da mi pomogne da ih opet vratim,,
Hvala unaprijed..

da ne govoriš slučajno gdje ubaciti ovo 2qcnwus.default
meni se desilo isto kada sam ažurirao mozilu,tako da od verzije 25.1 više i ne ažuriram
koristim win xp
ako je to u pitanju onda pokušaj slijedeće:

start-run-c:\documents and seetings\ime kompa\aplication data\mozila\firefox\profiles
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
190
da to je to,probat cu tu varijantu sto si mi napisao dilerik,puno ti hvala kao i svima koji su pokusali da mi pomognu...
 
Natrag
Top