Treba mi drajver za Tv karticu za Windows 7

Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
40
Naime imam tv karticu marke Prolink PV-M4500 PCI TV Tuner Card koju sam instalirao na win 7, ali sada ne mogu da smanjujem i pojacavam zvuk na daljinskom pa vas molim da mi pomognete gde mogu da nadjem drajver za nju a samim tim i resim ovaj problem. Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
275
Probaj sa ovim
Kod:
[http://drivers.softpedia.com/progDownload/PROLiNK-PixelView-PlayTV-Pro-2-PV-M4500-Driver-Download-42958.html]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.09.2010
Poruka
1
Treba mi pomoć oko tv kartice intex: Radila je ok sve dok je jednom nisam izvadila i sad kad je vratim meni padne sistem!!! Da li je do drajvera ili...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Treba mi pomoć oko tv kartice intex: Radila je ok sve dok je jednom nisam izvadila i sad kad je vratim meni padne sistem!!! Da li je do drajvera ili...

Iskljuci racunar, izvuci glavni napojni kabel iz struje, otvori kuciste, videces plocastu bateriju na maticnoj ploci, izvuci je jedno minut-dva, izvuci tu TV kartu iz slota, vrati prvo karticu, pa vrati bateriju kako je bila, zatvori kuciste, prikljuci kabel i startuj racunar.
Javi sta si uradila?
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
1
da li neko zna ,kako da instaliram PV-M4500 PCI TV Tuner Card na Win 7?
hvala1
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
43
pogledaj prvo da li ti je kartica kompatibilna sa win 7 , nadji drajvere i instaliraj ako sve odgovara ne bi trebao da imas problema
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2
imam jedan problem na tv kartici Philips SAA7131 TV Card. Losa je slika i ne znam kako da podesim. Da li zna neko kako da popravim sliku na TV Kartici. HITNO!!!
 
Natrag
Top