Treba li da bude zabranjeno pusenje na javnim mestima

Treba li da bude zabranjeno pusenje na javnim mestima

  • Da

    Votes: 18 54,5%
  • Ne

    Votes: 15 45,5%

  • Total voters
    33
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Ja pusim kao dimnjak,ali mislim da ne treba da se pusi na javnim mestima,posebno tamo gde ima i deca.Ali nije dobro i to da ne mozes da pusis u kafani ili restoranu.A sta mislite vi?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ne.......................
cigareta.gif
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
22
Да и то што пре! Ако неко већ хоће да уништава своја плућа - ОК његов избор. Али онда барем нека не штети и људима из своје околине који брину о свом здрављу у не пуше. :brunette:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Da, ali se to nikada neće ostvariti u praksi. Mene uništiše na poslu, pa ko te pita?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Kad se setim davnih dana kada je na svakom sedistu u autobusu bila ugradjena pepeljara,pa ko covek sedis,pusis i uzivas!
Imam predlog-pusaci,diskriminisani smo,hajmo da organizujemo paradu!
Moj odgovor vezan za anketu je -Ne.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Moj odgovor je odlucno NE...bar sto se tice kafica,msm da ne bi ni radili kada bi bilo zabranjeno pusenje...to mi je bas nelogicno i bezze,ok je poseban dio za pusace poseban za nepusace ali zabraniti skroz je van svake pameti...
I cista diskriminacija:mrgreen:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Slazem se sa Vladom i ivanjuskom. Treba napraviti demonstracije. Zasto vecina da bude diskriminisana od manjine. I to su nasa pluca a ne vasa.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kad se setim davnih dana kada je na svakom sedistu u autobusu bila ugradjena pepeljara,pa ko covek sedis,pusis i uzivas!
Imam predlog-pusaci,diskriminisani smo,hajmo da organizujemo paradu!
Moj odgovor vezan za anketu je -Ne.

Jest baš ja tako bilo. I kada su zabranili pušenje u autobusima jedino se pušilo u Niš-expresovim. Još dugo godina poslije zabrane. Oni jedini imali liniju Skoplje - Ljubljana. Autobusi ofarbani u neku prljavu crvenu boju, ja ih čekao u Novskoj na benzinskoj pored auto puta kada sam putovao za Ljubljanu. On dolazi a puši se iz njega ko da se zapalio, ko onaj u "Ko to tamo peva". A kad uđeš unutra ne zna se ko je luđi... šoferi il putnici. Prava domaćinska atmosfera uvijek bila, ja svaki put pjan izišo u Ljubljani. I nikom ništa nije falilo, ni što se pušilo ni što se pilo. Sad sve neka pekmezija, sve nekoga ugrožava... još malo neš smjet ni prdnut na ulici. Katastrofa.
 
Natrag
Top