Trazim ujaka...

Član
Učlanjen(a)
04.02.2013
Poruka
7
Postovani javljam se iz Srbije,grada Kragujevca a razlog obracanja Vama je potraga za mojim ujakom koga cak i ne poznajem.
Naime on je davne 1964god otisao u Pariz sa izvesnom ;Micom Miloradovic iz okoline Knica,javljao se nekih godinu dana mozda i od tada se nista ne zna o njemu.

Njegovi roditelji a moji baba i deda su skoro umrli a nista nisu saznali o njemu,pa eto ja pokusavam da nesto saznam.

Njegovo ime je Milutin Nesovic rodjen 11.02.1944god u Zabojnici kod Knica-Kragujevac od oca Todosija i majke Stajke (Cane)

U prilogu su njegove dve slike iz tog perioda i jedine koje imamo

Pozdrav.ujak.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2013
Poruka
7
Trazim ujaka Nesovic Milutina rodjenog 11.02.1944 u okolini Kragujevca-(Yugoslavija) Srbija
On je davne 1964god otisao u Pariz kod Mice i Zike Mirkovic gde je i stanovao,zaposlio se u Renault a onda odjednmom nista o njemu.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Vidim da po raznim forumima pisete ovaj zahtev bezuspesno. Po mom misljenju trebalo bi da odete do Francuske ambasade i pokusate. Po njihovoj Bazi podataka verovatno ce ga naci za dve sekunde, sem ako se iz nekog razloga nije prijavio pod drugim imenom. U tom slucaju preporucujem angazovanje privatnog detektiva koji ce da izvidi situaciju i preda vam izvestaj uz pristojnu nadoknadu. Stvarno bi greota bilo da ne znate za svoje rodjake i unuke negde tamo.
Na zalost detektiva vam ne mogu preporuciti, ali to i nije tesko naci danas u eri telefonije i opsteg kompjuterskog buma ...nadam se da sam vas pomogao, makar idejno ako nista drugo.
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2013
Poruka
7
Trazim ujaka Nesovic Milutina rodjenog 11.02.1944 u okolini Kragujevca-(Yugoslavija) Srbija
On je davne 1964god otisao u Pariz kod Mice i Zike Mirkovic gde je i stanovao,zaposlio se u Renault a onda odjednmom nista o njemu.
Pokusano je i preko ambasade naravnoo ali bez odgovora. A za privatne detektive nemam novac. Svi me upucuju na Crkvu,ali tek oni nece da odgovore. U svakom slucaju vam hvala
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako se slucajno ozenio i deca se prezivaju Nesovic, pokusajte potragu na Fejsbuku, i ako imate srece mozda iskoci neko od njegovih. Samo suzite potragu na Francusku, da ne iskacu ovi domaci Nesovici.

Ja sam preko Fejsbuka grdne ljude tako naso.
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2013
Poruka
7
Hvala vam na trudu,Vec je probano u ambasadi a za detektive nemam novac. Puno hvala
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa uz put mozete da posetite i ovaj sajt.
Kod:
http://www.trazimo.info/
Ali koliko se secam bila je ranije neka TV emisija gde su spajali daleko izgubljene rodjake, zaboravio sam ime emisije, ali ako se neko od vasih komsija seca, pa da kontaktirate upravu da li to jos postoji ili bar nekog od njih voljnog da vam pomogne.
Pozdrav.
 
Natrag
Top