Trazim Devojku/Zenu

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Trazim devojku 18-27 godina koja je zainteresovana za dopisivanje sa namerom za brak i koja bi bila spremna da premesti svoje sediste u austriju ovde kod mene...samo sa slikama... izgled nije tolko bitan (volim dugacku kosu, to je plus), karakter odlucuje..

Ja imam 27 godina... crnu kosu, smedje oci, i visok sam 178cm rodjen sam u vojvodini, bijo sam u vojski u novom sadu... zavrsijo sam gimaniziju i studirao pravo, imam prvi stepen zavrsen pravnog fakulteta ali nisam zavrsijo do mastera...vise podataka o meni preko privatne poruke.. moze izmenjivanje email-adresa...javite se!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kako ide druže? Čim te nema na forumu, znači da je uspelo! Javi da znamo, pa može i da kumujemo... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
jos je je aktuelno...nije mi se jos niko javijo...

pravni fakultet sam pohaco ovde u austriji... i nije mi trebo prijavni izpit zavrsena matura je bilo dovoljna kvalifikacija...
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Jao, vi muškarci! Samo vam je do zezanja. Pa šta je čudno ako čovek neće da oženi tamo neku Švabicu, nego traži našu devojku?

Cybermane, mislim da trebaš da daš malo više podataka o sebi. Pa možda i fotografiju da staviš. Uverena sam da bi mnoge ovdašnje devojke rado otišle u Austriju i upoznale se sa tobom, kada bi bile uverene da nije u pitanju neka podvala. Ovde u Srbiji je bilo mnogo slučajeva da su se devojke javljale na razne oglase iz inostranstva, za posao ili za brak, pa su završile kao belo roblje.

Samo budi uporan i isplatiće ti se.

nebi bas sve informacije da dam javno na forumu... ako je neka devojka zainteresovana nek mi napise privatnu poruku pa cu joj dati sve podatke... a moje slike sam vec postavijo u drugoj temi u podforumu ankete

@ hekler

Lepo, lepo, korisno. Nego još bi bolje bilo da se na slikama raskoš u kojoj živi i koju nudi, uz sebe, devojci.;)
Umetničke slike na zidovima, zlatne slavine, visoko usijan parket, persijski tepisi, bogata trpezarija, masivan nameštaj, u spavaćoj sobi krevet sa baldahinom, a u dvorištu mali sportski autić, onako, za grad. Da devojka skokne po novine.yes3

hehe
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top