Član
Učlanjen(a)
30.03.2009
Poruka
19
Re: Travian???

Ja sam pre igrao Travian kad sam dobio net,a onda sam uvideo MMORPG-eve,i za**** sam ga,mnogo se ceka da se izgradi nesto.
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
3
Re: Travian???

E ljudi .....ja sam se tek sad regovao ....tako da tek sad pise za travian!!!
Ja wam igram na com6(OZBILJNO...tamo sam partizan...)
com1 sam poceo od pre 2 dana....werewolf_pirate
rs2 srpski server Angel & Devil ...cisto da probam...inace najvise volim da se cepam sa celim svetom...ali ajde malo i ovo ovde!!!
Ako me vidite negde javite se!!!

El igra neko na ovim serverima????
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Re: Travian???

A da nisi ti igrao i oGame pre par godina blago meni?
Nesto mi poznat tvoj nick. wink3
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
Ja igram, na rs1 me nadjite nick mi je ostoja_ A na rs2 nick mi je Kristian, sad za dva tri dana cu da pocnem i na rs3, zajedno sa Elite savezom...
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
3
Travian :) haha Evo sada sam poceo o5 da ga igram,ja i moj drug Tevtonci i ne mogu da verujem kakva sreca samo 5polja smo daleko :D Secam se pre nisam se skidao sa Traviana!!!Ne znam ni ja sam kako mi nije dosadio,ali sam ga morao ostaviti na neko vreme zbog skole :D Prijemni i ti shitovi!!!Ako neko igra rs3 neka se javi,potpisujem se SuperMAN,sada sam slab ako je u pitanju pop,ali stos je imati army :) Cujemo se na rs3...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Evo i ja sa se prijavio na speed rs, BaneFromDaHood mi je nick, izabrao sam Rimljane :)

Možemo neku aliansu da sklopimo :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
101
Travian je vrlo zarazna igrica ali mi je glupo sto svakih devet mjeseci dodje do restarta.Igrao sam na s3 i napatio se kao majmun da skupim sugavih 2000 ljudi i dodje do restarta.:gun:
 
Natrag
Top