Total tv ili iptv

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
3
IpTV u teoriji da, bolji je, ali u praksi... hmmm, nisam siguran da mi bas odgovara menjanje programske seme, kao i ukidanje pojedinih kanala, bez obavestenja. Upravo razmisljam da vratim IpTV, jer ne zelim da gubim vreme na njihov korisnicki servis koji ce mi reci da je aktivacija, recimo, HBO besplatna, ali mi nece reci da je besplatna do 1 marta, vec ce mi poslati uvecan racun ako se ja sam nekim cudom ne setim da posle 1 marta krece naplata HBO paketa (WTF???). Korisnik sam od oktobra 2010, paket od 4 mb neta+ iptv sa arenom i HBO i cinemax paketom. Nijednom nisu rekli da je promo period hbo i cinemaxa niti u ugovoru pise bilo sta o tome. Zadrzavaju pravo na izmenu kanala- sjajno!
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
Ja koristim IPTV i zadovoljan sam.bolji je od totala 100%.bolja slika bolje sve.i naravno arena 1,2,3,4
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
3
i ja koristim iptv, i nisam uopste zadovoljan, uvek kannali stekju pola pinkovih kanala ne rade ili se ukoci slika ili pocne da se reprizira celo vreme program ide u krug, od 100 kanala 75 % su lokalni kanali koji uopstw i ne rade i sto je najinteresantnije kad god im se javite za reklamaciju odgovor je da vam je internet spor i da je to zbog toga a nikako njihova krivica, dok total tv radi bez problema, moj komsija ima total nikad nema problema jedino kad je sneg ali to je zato sto nema dobra satelitska antena. definitivno sve koje poznajem a imaju iptv svi se zale
 
Natrag
Top