Šta je novo?

torrent.ru lista

• Začetnik teme dppaki
  • Datum pokretanja
D

dppaki

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.587
Nece klasican vlc, naravno mora iskljucivo ace-vlc player. Opcija dva radi odlicno samo sto mu treba vremena da generise celu listu... Podesi u playeru da nevrti celu listu vec samo trenutni strim (repeat current item).
Dali moze da se vuce lista odavde

NightWolf

NightWolf

Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.237
Nece klasican vlc, naravno mora iskljucivo ace-vlc player. Opcija dva radi odlicno samo sto mu treba vremena da generise celu listu... Podesi u playeru da nevrti celu listu vec samo trenutni strim (repeat current item).
Dali moze da se vuce lista odavde
Sa torrent-tv.ru mozes i sam skinuti M3U listu,samo se registruj.

Vasili Zaitsev

Vasili Zaitsev

Član
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.165
imao sam dva i oba blokirana lol
http://serbianforum.org/threads/torrent-tv.472473/
evo ovde u prvom postu je objasnjeno kako i sta preko fake maila, sve u videu imas, proces je nekih 6 minuta. Ako zelis u XBMC imas sledecea dva posta u toj temi gde je objasnjen rad sa dva addona koja su iskljucivo za taj sajt napravljena.
Takodje sve ove kanale poredjane po grupama, izvorima sajtova imas u svim novim verzijama simple pleyera i smao u opcijama ukljuci da se lista azurira i super radi.
PO meni najbolja i najlaksa varijanta je p2p addon u kome imas ove kanale bas iz ovog izvora poredjane po grupama i bez registracije FREE, takodje je i 1.torrenttv isto u tom addonu besplatan i i on super radi. Pozz