Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Hvala druze.Kucao sam u torent search Win7,ali on mi sve izbaci,samo Win7 diamond gold ne.Meni ovi drugi netrebaju,imam ih samo mi ovaj fali,i onaj deep blue.


skini bit che programcic i u njega ukucaj sta trebas ,izvrti cjeli net i nadje sta treba, tvoje je samo da izaberes koji ces torrent skinuti, tj koji ima vise seedera.i dobro pazi kod domacih torrent tackera ili sajtova koji nude torrente koji trazi ratio, to ti je uzimanje davanje. znaci koliko skines toliko moras vratiti da i ostali lecheri mogu skidati. ako to nepostujes sljedi ti ban. znaci torrent koji skines nesmijes ukloniti iz bit lorda, u torrenta ili vec sta imas najmanje 72 sata,nekad i po sedam dana sve dok nevratis uzeto, cak i vise. ako imas limitiran internet skupo ce te doci to igranje. iskusio na svojoj kozi. i na neke trakere nemozes uci bez pozivnice.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Opet ja...Par godina vec koristim mikro torrent i nista mi nije delovalo tako komplikovano na pocetku.Volela bih da cujem jos necije misljenje,koje su razlike,mane i slicno ovog i vec pomenutog torrenta.Ili je sve stvar navike... smile3
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
skini bit che programcic i u njega ukucaj sta trebas ,izvrti cjeli net i nadje sta treba, tvoje je samo da izaberes koji ces torrent skinuti, tj koji ima vise seedera.i dobro pazi kod domacih torrent tackera ili sajtova koji nude torrente koji trazi ratio, to ti je uzimanje davanje. znaci koliko skines toliko moras vratiti da i ostali lecheri mogu skidati. ako to nepostujes sljedi ti ban. znaci torrent koji skines nesmijes ukloniti iz bit lorda, u torrenta ili vec sta imas najmanje 72 sata,nekad i po sedam dana sve dok nevratis uzeto, cak i vise. ako imas limitiran internet skupo ce te doci to igranje. iskusio na svojoj kozi. i na neke trakere nemozes uci bez pozivnice.

Naravno, slazem se sa tobom...
a na netu postoji na tone i tone torrent pretrazivaca, ima dosta i laznih sajtova, samo da te navuku da ostavis podatke...
i dosta zavisi i od navike.
ja koristim torrentz i do sada nisam imao problema, ranije sam koristio mininovu, ali u zadnje vreme mi nije kao sto je nekada bila.
i arenabg nije losa...
sve je ipak stvar navike...
samo radi kako sam ti ja i kako ti je crysis rekao, i sigurno neces pogresiti, i uvek nas mozes pitati za savet ili bilo sta...veliki pozz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
bit che cak nije besplatan , al koristi svrsi. i nemoras se nigdje registrovati, akod torenta samim skidanjem i vracanjem podataka pokazujes svoju ip. kad otvoris i pogledas lechere vidis svakom iz koje je zemlje i ip.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ja imam svoje neko pravilo da nigde,nikada ne ostavljam licne podatke.Izuzev naprimer ovakvoga sajta kao Serbianforum gde znam da cu biti dugo vremena,gde mogu da pomognem i gde mi drugi pomazu.Znaci,ozbiljan sajt,ne neki lezilebovici.Sto se torenta tice,ja cu tu retko kada da nesto skidam,pogotovo ako nisam 100% siguran u to,ali je dobro,bar za mene sto sam naucio kako se i to radi,pa zlu netrebalo...
 
Natrag
Top