Top 10 nacina da vas momak šutne

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A zasto onda da bude zena i po Pravom muskarcu dovoljna je samo_zena.A ono za popravku i prilagodjavanje sebi ,ne bih se bas upustala u takav rizik...

Ako naletim na ženu ipo, sigurno je neću propustiti zbog matematike yes3
A za to drugo...niko ne želi rizik koji postoji sam za sebe. Ali ako ima nešto vredon zbog čega treba rizikovati, onda se rizik možda i isplati, onda, što ne pokušati.
Posebna priča je racionaloni stav kako ne vredi nekoga menjati i očekivati nešto što je vrlo neizvesno ne pije uvek vodu naročito ako kod partnera postoji što daje nadu, makar i malu...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Posebna priča je racionaloni stav kako ne vredi nekoga menjati i očekivati nešto što je vrlo neizvesno ne pije uvek vodu naročito ako kod partnera postoji što daje nadu, makar i malu...
Nada poslednja umire, to je tačno, ali uzaludna nada ''ubija''...Nisam sigurna da taj mali tračak nade može nešto promeniti, ali može ''zavlačiti'' čoveka...Neko u tome uživa, a nekog iscrpljuje...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nada poslednja umire, to je tačno, ali uzaludna nada ''ubija''...Nisam sigurna da taj mali tračak nade može nešto promeniti, ali može ''zavlačiti'' čoveka...Neko u tome uživa, a nekog iscrpljuje...

To kaže dum spiro spero :acute:

Mislio sam na to da nekad previše reči i razmišljanja ne donosi dobro...ali opet ni glavom kroz ne zvuči dobro.
Nije loše stvari ni pojednostaviti stvari i naročito izbeći nerviranja zbog razgovora i situacija koje se nisu ni odigrale.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
To kaže dum spiro spero :acute:

Mislio sam na to da nekad previše reči i razmišljanja ne donosi dobro...ali opet ni glavom kroz ne zvuči dobro.
Nije loše stvari ni pojednostaviti stvari i naročito izbeći nerviranja zbog razgovora i situacija koje se nisu ni odigrale.
Mislim da se upravo neke loše stvari dese, uprao u odsustvu razmišljanja...Za mene je bitno, kada srce vodi, da razum ''upravlja''. Nekako mi je to logičnije, nego živeti na tračku nade...
Naravno, moj potpis je deo mene, ali se ne odnosi toliko na emotivni deo mene, koliko na sveukupan moj život...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
To kaže dum spiro spero :acute:

Mislio sam na to da nekad previše reči i razmišljanja ne donosi dobro...ali opet ni glavom kroz ne zvuči dobro.
Nije loše stvari ni pojednostaviti stvari i naročito izbeći nerviranja zbog razgovora i situacija koje se nisu ni odigrale.
Mislim da se upravo neke loše stvari dese, uprao u odsustvu razmišljanja...Za mene je bitno, kada srce vodi, da razum ''upravlja''. Nekako mi je to logičnije, nego živeti na tračku nade...
Naravno, moj nick je deo mene, ali se ne odnosi toliko na emotivni deo mene, koliko na sveukupan moj život...

edit: ispravila sam se Death...Mislila sam na nick, vidi se da ''ne funkcionišem''...večeras...:lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim da se upravo neke loše stvari dese, uprao u odsustvu razmišljanja...Za mene je bitno, kada srce vodi, da razum ''upravlja''. Nekako mi je to logičnije, nego živeti na tračku nade...
Naravno, moj potpis je deo mene, ali se ne odnosi toliko na emotivni deo mene, koliko na sveukupan moj život...

Jeste to bitno ali dođe i momenat kad razum ne može da da nedvosmislen odgovor.
Nisam mislio na potpis nego na nik :acute:
 
Natrag
Top