Učlanjen(a)
28.04.2021
Poruka
5
Ne znam šta znači original (u ovom smislu) kada bi trebala da se plaća pa ni ne očekujem tako nešto. Jel ima neko ograničenje? Znam da je imala po pređenim kilometrima. Nisam ništa tako primetio u ovoj.
Pojašnjenje?

Novi update. Juče sam ga startovao 100 puta u stanu i svaki put se startovao. Jutros isto. Ali čim sam krenuo na posao, rekoh hajde da ga isprobam i u kolima neće da startuje. Zanimljivo je da neće ni posle restarta telefona. Jednostavno kao što sam i najavio, ova verzija ima problema (kod mene). Posle klika na ikonu ne desi se bukvalno ništa. Nema ni onog crnog loading ekrana od sinoć.
to n
Itekako ima. Ali to nije predmet ovog Foruma
naravno da nije ta tema...ali eto rekao sam...
ja sam uvek koristio tomtom mobile od DELTA X ali otkad on vise nije aktivan...naisao sam na davidovich mod...i mogu reci da je on jos bolji od delte...a naravno da mi je jos vise prijatnije jer je on iz nisa...
mogu reci jos i ovo:na nekim huawei ili xiaomi ranije verzije od davidovichmod nisu startovale uopste...ali ove dve zadnje rade bez problema.....eto...
 
Učlanjen(a)
16.03.2018
Poruka
54
Ja imam Huawei pa je mozda to kljuc problema. Pisao sam vec ranije, mislim pretposlednja verzija, mi je pravila problem jer se nekad startuje a nekad nece, dok sam sa ovom najnovijom u jednom trenutku imao problem jer se cudno ponasala ali sada posle restarta aplikacije na fabricka podesavanja radi korektno (za sada).
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Imam i ja Huavei. Nije do njega, može da bude samo Android kao sistem.
Model/proizvođač telefona gotovo nikad nije problem. Eventualna kastomizacija UI-a ume da napravi konflikt, ali najčešće je do samog sistema. Zeza to i kod drugih softvera, ali kod navija je najupečatljivije (ne izlazi novi bild svakih par sedmica....)
Nekada jednostavno mora da se odradi faktori reset pa da se aplikacije ponovo postave.
 
Učlanjen(a)
28.04.2021
Poruka
5
android kao android original nrma toliko problema...ali miui i emui da.
jer je sve do licence...
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Nije svejedno koji Huawei je u pitanju. Ako je stariji, sa Google servisima, sve je ok. Ako je bez Google servisa, svakakvi bagovi su mogući jer je Android OS toliko povezan sa Google servisima i aplikacijama da neke stvari jednostavno više ne rade ili loše rade.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom 3.0.17-latam.777

Podrzava -
armeabi-v7a
arm64-v8a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
ili

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom 3.1.0-latam.786

Podrzava -
armeabi-v7a
arm64-v8a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
ili

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
Да ли глас Предраг изговара упозорења за прекорачење брзине и прекршајне камере, код мене не, јел треба нешто подесити? Јованку не могу убацити не показује фолдер, Хуавеи телефон
 
Natrag
Top