Učlanjen(a)
27.03.2019
Poruka
25
zato što se nekad desi da tts alfanum nestane i automatski pređe na predraga, ako izbrišem predraga onda neće ni tts alfanum. ne razumem zašto je to povezano jedno sa drugim. zašto mora predrag da bude ubačen da bi alfanum tts mogao da se upotrebi.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Meni to liči na neki problem sa uređajem tj sistemom
Na nekoliko mobolnim (i moja dva lična) sam instalirao Alfanum i NDS, nisam nikada primetio takav slučaj.
Čak sa ovom poslednjom verzijom (poštos am išao na clean install) uopšte nisam ni preuzeo druge glasove, direktno na Alfanum.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Za Nevenu (i muški glas) su svojevremeno angažovani profesionalni i veoma cenjeni spikeri beogradskog radija. Ceo posao odrađen je vrhunski profesionalno.
Danica nije na tom nivou ali je najbolje što trenutno postoji za naš jezik.
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
20
Meni to liči na neki problem sa uređajem tj sistemom
Na nekoliko mobolnim (i moja dva lična) sam instalirao Alfanum i NDS, nisam nikada primetio takav slučaj.
Čak sa ovom poslednjom verzijom (poštos am išao na clean install) uopšte nisam ni preuzeo druge glasove, direktno na Alfanum.

Imao sam i ja isti problem koji "kolega" opisuje na prosloj verziji aplikacije, koju sam pre neki dan deinstalirao i komplet instalirao ovu novu kao i ti clean install odradio nisam ni preuzeo druge glasove meni je odmah bila Danica cim sam ukljucio TTS u podesavanjima i radi savrseno.
Pa se mislim da neku narednu ni ne instaliram ova je savrsena, a da ja sam instalirao u kolima na multimediji.
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Obaveštenje o podržanim verzijama SDK-a:

Trenutno je minimalni SDK Android 5.0 (API nivo 21), a ciljni SDK je Android 10 (API nivo 29).

Moja preporuka ostalim članovima foruma:

Ne nadograđujte na Android 11, u suprotnom nećete moći da koristite TomTom Navigation, bilo originalnu verziju ili MOD verziju.
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162

TomTom NDS v.2.8.20 Google Play (original)

Šta je novo?

1. Profil vozila (odabir vrste motora)
2. Boja mapa (skoro pa ista kao na Sygic)
3. Brzi meni (meni koji je bio u MOD verziji)
4. Srpski UI

To je samo par izmena koje su bile vidljive u brzoj proveri funkcija

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.03.2018
Poruka
54
Meni je ova verzija jako nestabilna. Instalirao sam je na nekom starijem Huawei, instalacija prođe ok i kada izađem iz aplikacije i ponovo pokušam da uđem, tada se ili sruši ili večno stoji na onom ekranu dok učitava aplikaciju.
Obrisao sam joj keš i podatke, instalirao ponovo ali posle gašenja opet neće da uđe u aplikaciju.

Sa svim ranijim verzijama nisam imao problema.
Probao sam je i na Android emulatoru i tamo radi ok, ali na telefonu njet.

Update:
Nakon ponovne kompletne deinstalacije i instalacije je proradio ali se i dalje ponaša čudno. Ili je aplikacija osetno teža nego stare verzije, ili je nešto zabrljano u cracku ali dosta sporije se podiže. Takođe sam primetio, posle instalacije sledeća 3x kada sam ušao u aplikaciju pokazivao mi je Beograd (iako nisam ni blizu) da bi posle 5s shvatio gde sam i pokazao moju lokaciju (što mi se isto na ranijim verzijama nikada nije dešavalo).
Za sada radi, ali kažem nekako trapavo i nisam siguran koliko mu mogu verovati i da li će već sutra kada mi zatreba odbiti da se pokrene. Ali lepo izgleda novi izgled mapa.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top