Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
20
Aj sad cu pa javljam rezultat.
Sredio samo ne znam dal radi govor jer nece Danica nista da kaze dok stojim, videcu sutra kad budem isao nesto da zavrsim.
Sad je sve podeseno na srpski samo se bojim da nece govor da radi.
Edit:
Evo radi sad.
Jako prijatan glas.
Hvala drugari.

Sta se desava, cim restartujem app vraca mi na Serenu kao default glas i gubi se Danica u izborniku glasova.
Onda ukljucim app i odem u izbor glasova i opet je Serena oznacena ali sad mogu da prebacim na Danicu jel se pojavi.
Sta to moze biti?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Jesi li bar jedan put otvorio Alfanum aplikaciju posle instalacije?Nekada prijavljuje da koristis lecenu aplikaciju i desava se to sto i tebi.Pokreni Alafanum direktno bar jedan put i posle bi trebalo biti OK.
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
20
Jesam druze i isto je radilo, sad mislim da sam resio a kako posto sam primetio da mi nestane Danica svaki drugi put kad ukljucim app i prebaci na Serenu TTS, ja izbrisem Serenu i ostavim Predraga i Danicu, restartujem, prebaci na Predraga(pazi sad) a prica Danica iako je Predrag oznacen to app sama uradi. Onda sam deinstalirao i Predraga a ostavio samo Danicu i probao dva puta restart i Danica je tu, dal ce raditi ne znam jer kad kliknem na Danicu ne prica onaj tekst da je Danica i da moze da izgovara ulice, brojeve bla, bla.
Pravo da ti kazem sedeo sam preko sat vremena u autu i podesavao to, sad dodjoh kuci pa cu sutra videti sta ce biti.
Resio sam da mi ne prebacuje sa Danice pri restartu app, a da li ce raditi to cu videti sutra.
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
20
@david0vich
Znam, za tu opciju, nema veze proverio sam, ne radi iakoje uredno stiklirana Danica, nema navodjenja dok sve ostale varijante rade kako TTS Serena tako i Predrag, sta je problem?
Instalirao sam onu 1.2 verziju iz prvog posta one teme o TTSu, jel jos nesto treba instalirati, vidim jos neki tamo program u tom prvom postu.
Inace sve je podeseno kako treba samo se to desava dal da deinstaliram sve, pa ispocetka jedno po jedno?
Izvinjavam se sto imam toliko pitanja.
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
20
Ne radi ona ali u aplikaciji ne radi sad, pa onda proradi samo da provalim sta to zeza.
Probao sad preko demonstracije ne cuje se Danica, Predrag i Serena i Samanta TTS odlicno, wtf?
 
Učlanjen(a)
02.10.2020
Poruka
20
Bilo mi je cekirano ali se ne pokazuje trenutna brzina, ocigledno se ova tomtom app ne voli sa mojom medijom.
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Za prikaz trenutne brzine probaj da promenis rezoluciju u podesavanjima za prikaz,a za glas pogledaj u podesavanjma ima li TT aplikacija sve dozvole.
Verovatno ti je ovo situacija

 
Poslednja izmena:
Natrag
Top