Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Naravno da ne mozes da instaliras... :smisi: ovde spakovana instalacija samo za arm64_v8a.Za ostale arhitekture morate malo sacekati.
Update:
Nedostaje vecina UI jezika.
Sta ti znaci taj smajli. Zar si mislio da ne znam koja je arhitektura procesora na mobitelu.

120235417_394867708170985_1554526897163285343_n.jpg

Mob je Xiaomi Redmi Note 7. Navedi mi neki drugi razlog jer ovaj je bas smijesan, :smisi:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Evo sada bez smajlija.
Nisam vidovit da znam koja je arhitektura tvog telefona,a nisam ni pomislio da li znas ili ne znas kojoj arhitekturi pripada.
Poruka je prvenstveno obavestenje da se radi o aplikaciji sa jednom vrstom arhitekture tj. da nije kompletna.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Cudno do sad su sve verzije bile na hrvatskom a ova zadnja je na engleskom
Bar kod mene
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Nije čudno, nekompletan je apk, dosta modula mu nedostaje.

Strpljenja.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Pa, ako je apk nepotpun, svasta nesto mu nedostaje, navedeno za koju je arhitekturu prepakovan a ipak se ne moze instalirati, koji je razlog da se okaci link za download????? Ako je autor posta znao da je to sve tako zasto to nije naznacio kad ga je okacio, da ne deinstaliramo nepotrebno proslu verziju koja funkcionise.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Nije čudno, nekompletan je apk, dosta modula mu nedostaje. Strpljenja.
Boki, izgleda da mnogima nedostaje strpljenje, pa i tebi. Malo se šalim, ali samo malo :)... Da li si pokušao da instaliraš onako kako sam ilustrovao, "pomažući se" aplikacijom APKPure. Pored telefona P20 Lite, jutros sam sa aplikacijom XAPK Installer uspeo i na Huawei P30 Lite. Sada nisam uspeo iz prve sa tom istom XAPK Install na telefonu Samsung Galaxy S7 . Odustao odmah i sa pokrenutom APKPure sam normalno odradio instalaciju, naravno uz zahtevane dozvole za instalaciju "sa nepoznatih izvora"....
Imam utisak da su nam komentari postali takvi da iznad njih leluja nešto što ne liči na prijateljsku saradnju... To je samo utisak, ali... Kažeš "Nije čudno, nekompletan je apk, dosta modula mu nedostaje". Ja, kao nestručan korisnik, ne primećujem da bilo šta nedostaje. Sve radi kao i ranije, sinhronizovao sam sa MyDrive i sve ranije sačuvano je tu. Engleski mi nije problem, naprotiv, više mi smetaju naši novokomponovani izrazi. OK, to je stvar ukusa. Kao glas sam izabrao Serenu, nudi mi se glas Predraga, Gorana...
Šta to nedostaje XAPK aplikaciji koju je ponudio @nens !?
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Pored onoga sto je vec navedeno (HW podrska i UI jezici) nedostaju i resursi za rezolucije mdpi,ldpi,hdpi,xxhdpi i xxxhdpi.Na osnovu toga sto je do sada navedeno da se zakljuciti da je suzen broj uredjaja na koje moze da se instalira.
Update:
Ovaj .xapk (sa istim sadrzajem) se pojavio na vecini poznatih foruma i nigde nema napomene o ogranicenjima.Zbog toga mnogi dolaze u situaciju da ne mogu instalirati .xapk na svoj uredjaj.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom NDS v.1.9.1

TomTom Navigation_v1.9.1.apk
-

Podrzava -
armeabi-v7a
arm64-v8a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
28.09.2020.

Izdanje
v.1.9.1.(1) MOD
by david0vich


Važi isto što i za prethodno izdanje.
Moguće je pregaziti prethodnu modifikaciju ovom

Izmene
Kod:
*** TomTom
Ispravke grešaka i poboljšanja
Izmene upozorenja za kamere u DE, dublje izmene u kodu

*** david0vich MOD
Kao i uvek...
Sitna poboljšanja prevoda...
Maksimalan broj POI grupa za prikaz na mapi povećan je na 7 grupa
Važi sve što i za prethodne modifikacije

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.


***POKLON***

Dodatna modifikacija
Verzija čiji je interfejs na srpskom jeziku iako je UI uređaja na engleskom:


Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Važna napomena:
Ova varijanta sadrži OSM adrese u Srbiji


OSM Pretraga uputstvo:
Ulice su bez slova ž č ć š đ dž koja su zamenjena sa z c c s dj dz
Brojevi su:
š = s,,
č = c,,
ć = c,
đ = d,
dž = dz
ž = z,,


Naprimer ulica "Đorđa Stanojevića 2đ" pretražujemo kao "Djordja Stanojevica 2d,"

ili

"Alekse Šantića 2ž" kao "Alekse Santica 2z,,"

Da bi navedeno funkcionisalo, ovu modifikaciju morate instalirati "od nule".


Tnx @david0vich
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top