TOM TOM Navigacija

Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Ja zaista trenutno ne vidim svrhu toga posto imamo TomTom Navigation (NDS).
Mozda u neko dogledno vreme,a moram da napomenem da sto se tice samog koda aplikacije nema narocite razlike.Cak sta vise popularna NDS verzija ima u sebi skoro sve delove koda za placene verzije.NDS je prema kodu (ispod haube) oko 90-95 % slican verziji koju si pomenuo.
Tek kada se napravi veca razlika izmedju verzija to ce biti potrebno.Do tada koristite NDS.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Apdejt mape TomTom za Android verziju (GO Mobile 1.18.1)
Map Release Date : 10.55 (III kvartal, Avgust 2020)
Europe 1055.10392 (Released 07/2020)


Ima li naznaka da ce neko u skorije vrijeme "obraditi" ovu novu veziju TomTom GO Navigation - GPS Maps & Live Traffic 2.2.3

Ako si nehotice ažurirao verziju 1.18.1 u 2.2.3, možeš ponovo instalirati kao što sam opisao u #534. Pribojavao sam se da više neće izdavati apdejt mape, ali, eto, ista kvartalna verzija kao za PNA uređaje. Ja imam i ovu DFoX, i plaćenu licencu za v2.2.3 (svega 1.500 din).
Moraću ozbiljnije ponovo da testiram ovu verziju (GO Mobile 1.18.1) jer imam ozbiljnu zamerku verziji NDS v1.8.19... Već sam ranije izjavio da skoro da nema razlike između NDS i TomTom Go Navigation (pomenuta v2.2.3). S druge strane, stara GO Mobile v.1.18.1 i NDS mogu da rade istovremeno...
 

Prilozi

  • Screenshot_20200902_205135_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    Screenshot_20200902_205135_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    43 KB · Pregleda: 25
  • Screenshot_20200902_205606_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    Screenshot_20200902_205606_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    32,6 KB · Pregleda: 25
  • Screenshot_20200902_212221_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    Screenshot_20200902_212221_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    32,8 KB · Pregleda: 20
  • Screenshot_20200902_220051_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    Screenshot_20200902_220051_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
    43,1 KB · Pregleda: 33
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Screenshot_2020-09-02-22-06-34-506_com.tomtom.gplay.navapp.jpg
Nisam je nadogradio jer i nemam u ponudi da nadogradim. Mape sam nadogradio.
Imam ja i NDS,
Screenshot_2020-09-02-22-15-17-483_com.tomtom.gplay.navapp.nds.jpg
ali mi je nekako jednostavnija, lakse pronalazi zadovoljavajuce rute go mobile nego nds.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
TomTom GO navigacija od sada dostupna u AppGallery trgovini


– Jedna od vodećih kompanija za navigacijsku tehnologiju TomTom nedavno je predstavila svoju aplikaciju TomTom GO Navigation u Huaweijevoj AppGallery trgovini. TomTom GO Navigation je jednostavna za upotrebu i dolazi s pregršt inovativnih funkcionalnosti – od navođenja po prometnom traku do pretraživanja ruta i prometnog nadzora, kako bi pomogla vozačima u sigurnijem kretanju po prometnicama. Aplikacija će odsad biti dostupna u 22 europske države, među kojima je i Hrvatska.

Aplikacija također nudi detaljne 3D karte koje je moguće preuzeti i pohraniti na vozačev telefon, pružajući kvalitetno iskustvo vožnje čak i bez pristupa mobilnoj mreži. Izvanmrežne karte ažuriraju se na tjednoj osnovi kada je uređaj spojen na mrežu kako bi ažurirale važne detalje. Nakon povezivanja, karte su poboljšane cijelim paketom TomTom usluga, uključujući informacije o prometu i upozorenja o nadzoru brzine. Karte se mogu preuzeti na razini država ili regija na temelju individualnih potreba.
TomTom GO aplikacija dolazi s korisnom značajkom „TomTom Online Search and Routing“, što olakšava traženje odredišta, kao i najboljih ruta, te „TomTom Traffic“ – uslugu pružanja prometnih informacija u stvarnom vremenu. Zahvaljujući naprednim opcijama vozači mogu izbjeći skretanja i spajanja u zadnji trenutak jer im aplikacija jasno pokazuje u kojoj traci trebaju biti u svakom trenutku.

“U TomTom-u održavamo svijet u pokretu zahvaljujući našim inovativnim preciznim tehnologijama, a stotine milijuna korisnika već su nam pokazali povjerenje. Oduševljeni smo suradnjom s Huaweijem, još jednim tehnološkim liderom, kako bismo našu viziju sigurnijeg, čišćeg svijeta bez zagušenja približili stvarnosti”, rekla je Carol Picou-Kat

TomTom GO aplikacija dolazi bez oglasa i ne unovčava osobne podatke korisnika. Aplikacija nudi 30-dnevno besplatno probno razdoblje bez obaveza, a korisnici se mogu pretplatiti na aplikaciju po cijeni od 12,99 eura godišnje, 8,99 eura za šest mjeseci ili 1,99 eura mjesečno. Aplikacija je integrirana s Huaweijevom In-App Purchases (IAP) tehnologijom, Huaweijevim mobilnim servisima (HMS) te Huaweijevim alatom za developere, kako bi korisnicima AppGallery trgovine ponudio najsigurnije i najjednostavnije transakcijsko iskustvo.
“Kao jedna od tri najbolje globalne trgovine aplikacija, AppGallery se zalaže za pružanje globaliziranog i lokaliziranog iskustva za korisnike. Uzbuđeni smo što surađujemo s TomTom-om i donosimo najnovije usluge navigacije većem broju korisnika naše trgovine”, rekao je Wang Yanmin, predsjednik globalnih suradnji i ekološkog razvoja u Huawei CBG-u.

AppGallery je predan pružanju visokokvalitetnog, inovativnog i sigurnog iskustva s aplikacijama korisnicima. To uključuje uspostavu cjelovitog sigurnosnog sustava i osiguravanje poštivanja lokalnih zakona i propisa širom svijeta.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.653
Naravno - samo original
Nije vezana za GP i njegove servise nego za HMS i Huawei ID
 
Učlanjen(a)
27.03.2019
Poruka
25
TomTom GO Navigation FREE for 12 month

link

promotivni kod BILDGONAV

Morate se prijaviti s postojećim TomTom nalogom ili novim

Upotrjebite bilo koju adresu i poštanski broj u Nemačkoj (5 slučajnih brojeva).

Preuzmite TomTom (Android ili IOS) i prijavite se svojim računom.
*ovo važi i za Huawei verziju Tom Tom GO

*potrebno je do 2 dana da legne ta promotivna kupovina
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Hvala, probao sam, ali kad sam skinuo TT iz prodavnice,automatski mi je aktiviran free trial i piše mi da mogu da izaberem pretplatu nedelju dana pre isteka tog perioda,ne pre. Nakon toga sam se ulogovao u Tomtom sa nalogom koji sam koristio za aktivaciju promo perioda, ali ništa se nije promenilo. Hoćeš da kažeš da će za 2 dana sve automatski proraditi, pošto sam već ulogovan sa odgovarajućim nalogom u TT?
 
Učlanjen(a)
27.03.2019
Poruka
25
tako piše tamo. ja sam napravio 2 naloga. promo kod funkcioniše. ostaje da se vidi koliko vremena treba da se to proknjiži. sačekaćemo par dana.
 
Natrag
Top