Učlanjen(a)
17.08.2014
Poruka
24
Kako kupiti premium verziju...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Skini TiVi Mate Companion app za telefon i preko nje možeš da uzmeš.

Ja sam inače isto koristio pirata ali pirat ima neke bagove, tipa zabaguje mi lista ako pokušam da ubacim više od dve, EPG mi nije lepo radio itd...a najnovija verzija ima podršku za Stalker portal ako da je definitivno preporuka original, nije skupo.

Послато са Mi Note 10 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
Pink-and-Purple-Sporty-Gradient-Fitness-You-Tube-Thumbnail.png

Uskoro video o tome kako se tivimate moze da instalira na mobitel
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Nevjerojatno pa imaš iznad na postu 11 sam stavio komplet premium verziju koja radi na android mobitelu,tabletu i na android TV-u ja je imam osobno odavno i savršpeno radi a ako ti to ne odgovara uvijek možeš kupiti ,samo za liste IPTV ima puno boljih i jednostavnijih programa pro koji isto to sve imaju
 
Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
Nevjerojatno pa imaš iznad na postu 11 sam stavio komplet premium verziju koja radi na android mobitelu,tabletu i na android TV-u ja je imam osobno odavno i savršpeno radi a ako ti to ne odgovara uvijek možeš kupiti ,samo za liste IPTV ima puno boljih i jednostavnijih programa pro koji isto to sve imaju
dobro nisam vidio znam da prije tivimate nije mogo da radi na mobitelu mislim mogo si instalirati ali nisi mogo da upravljas app pa sigurno da ima al svako odlucuje kakvu ce app da kupi i kakvu zeli meni tivimate je odlican
 
Učlanjen(a)
15.12.2020
Poruka
14
kako narediti epg preko tivi mate
imam premium plaćen ali mi epg ne vuče podatke nikako
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Da i meni ne radi EPG iako sam ga uredno ubacio u aplikaciju i ne radi a na druge dvije aplikacije isto sam napravio i radi sve normalno
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
33
meni radi odlicno na mob ,steta sto mi tv nije android, imao bih sve free a ovako moram sherati screen
 
Natrag
Top