Tina Ivanovic

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Tina Ivanovic - pevacica

tina-ivanovic.jpg


Datum rođenja:28.09.1973
Zanimanje: Pevačica
Bračni status: Udata
Tina Ivanović je rođena 28. Septembra 1974. godine u Kosovskoj Kamenici. Sa godinu dana sa porodicom se seli u Veliku planu, a već sa 14. godina pobeđuje na festivalu Prvi glas pomoravlja. Posle toga se seli u Beograd gde završava srednju trgovačku školu. Posle završene srednje školu odlazi u Nemačku gde sa raznim bendovima nastupa po diskotekama, a nedugo zatim joj se ukazala prilika da snimi i svoj prvi album za Zam. Posle drugog albuma za ZAM produkciju, sledio hit album “Bunda od nerca” koji izdaje za Grand. Do sada je izdala 5 albuma.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Tokom boravka na farmi svako pokaze svoje pravo lice i sta nosi u svojoj maloj napacenoj glavi.Ako joj je farma za promociju i buducu slavu "TESKO DA CE USPETI" u celoj prici posle onakvih igrica i zabave s obzirom da narod pamti sve (nije to lazni moral ni moralisanje).
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
" Tina napustila Farmu ! "

Pevacica Tina Ivanovic napustila je juce Farmu nakon sto su joj iz produkcije javili da joj je otac tesko bolestan! Tini je u jutarnjim satima saopsteno da joj je otac doziveo slog i da se nalazi u bolnici! Cim je saznala lose vesti, ona je odlucila da napusti takmicenje.

Jedan clan Tinine familije pozvao je produkciju rijalitija i obavestio ih da je Tinin otac u izuzetno teskom stanju. Ljudi iz produkcije su preneli pevacici da je zdravstveno stanje njenog oca ozbiljno. Neko vreme je plakala, a kad su joj doneli sedative, malo se smirila, apkovala i napustila imanje u Lisovicu. Ljudi iz produkcije dopustili su joj da ode bez obestecenja, posto je to prvi slucaj da neko napusti takmicenje zbog vanredne situacije.

- Uzasno sam potresena. Otac mi je u kriticnom stanju, majka je sve vreme uz njega. Morala sam da dodjem, da bih bila sa njima u ovom trenutku. Nikako ne bih zelela da neko pomisli da sam sou napustila zbog sukoba sa Vendi. Zao mi je sto sam izasla, izmedju ostalog i zato sto sam zelela da joj pokazem zube. Ipak, ovo je visa sila - rekla je za "Skandal" vidno potresena pevacica.

Izvor: Press
 
Natrag
Top