Tim Europe po vasem misljenju

Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
teamj.png

Iker Kasiljas - Zaista jedan fenomenalni i veoma iskusan golman
Ešli Kol - Sjajan defanzivac
Nemanja Vidić - Sjajan defanzivac, veoma dobar što se tiče udaranja glavom.
Džon Teri - Sjajan defanzivac, kapiten jedne od najboljih ekipa Ligi Šampiona ove sezone.
Havijer Zaneti - Sjajno se angažuje na terenu da što bolje odigra i da njegov tim pobedi, i kapiten je njegove ekipe.
Ćabi Alonso - Igrač koji ima fenomenalan šut.
Andrej Aršavin - Odličan igrač koji je uspeo da osvoji Kup UEFA sa Zenitom iz St. Petersburga i da u utakmici sa Liverpulom prošle sezone čini mi se da 4 gola ili 3 gola, a rezultat je na kraju bio 4-4.
Stiven Džerard - O njemu ne moram mnogo da pričam, sjajno izvodi slobodne udarce, šutira i kapiten je jedne dobre ekipe.
Dejan Stanković - Sjajan fudbaler koji je dao gol za spas Intera i protiv Rubina i protiv Dinamo, i ne koliko veoma atraktivnih u Seriji A, npr. Protiv
Milana i Đenove.
Samjuel Eto'o - Sjajan dribler, veoma brz fudbaler i sjajno iskoristi kontra napade koji mu se pruže.
Fernando Tores - Veoma dobar napadač, odlično dribla i šutira i zaista po meni zaslužuje da bude na ovoj listi.

Trener: Žosep Gvardiola (Hteo sam da stavim Karla Anćelotija ali ga nije bilo na listi)
Kapiten: Stiven Džerard

(Ovu listu nisam pravio kao navijač neke ekipe, nego čisto po kvalitetu nekog igrača sa liste.)

 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
tim.png


Casillas-fenomenalan golman to je pokazao na mecu Spanija-Italija cetvrtina finala Evropskog prvenstva.
Ashley Cole-prodoran,veoma brz i sjajno centrira.
Daniel Alves-sjajno izvodi slobodne udarce ali veliku veliku manu nervoza.
John Terry-fantasticno skace i u svom i u protivnickom sesnestercu,sta da kazem kapiten mi je.
Karles Pujol-uz Vidica najbolji stoper na svetu,igra super.
Xavi Hernandez-sjajan dribler,ima dobar sut,a i centarsut.
Andrej Arshavin-brz,dobar dribler i dovoljno jak da se nosi sa protivnickim stoperima.
Cristiano Ronaldo-najbolji igrac na svetu i naravno najbrzi.33,6 km.h.
Diego-kao i svaki brazilac dribla i dribla i to veoma uspesno decko je talentovan nema sta.
Grafite-talenat koji nije primecen sve dok Wolfsburg nije osvojio i dok nije bio prvi strelac a sad razbija.
Ibrahimovic-sve najbolje.
Trener:Josep Guardiola.
Kaliten:John Terry.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top