Testament Ellen White

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Danas je 31 X i neki slave Jelenin dan pa sem testamenta čujmo i neke od odlika koje su specifične za autore takvih testamenata.

Савремено вештичарство


Вештичији скуп у Енглеској, 2005.
За више информација видети Вика и Неопаганизам.
Крајем прошлог века наступа прави процват неопаганизма и вештичарства, у жељи да се очува континуитет древних традиција често се користе многи пантеони из различитих времена и култура. Насупрот раширеној представи вештица које пију крв, велики број савремених вештица изражавају приврженост природи и животињама, па су вегетаријанци.

Вештичарство сматра живот сваког појединца као свети дар и наглашава испреплетаност свих ствари, како видљивих тако и невидљивих. Стицање знања о магијској употреби биља је саставни део обуке сваке вештице.,,
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pojedini ovde i dalje zive u svojim licnim snovima, a ovo vise lici na mesecarenje.





1. Uvod u mesečarenje

Mesečarenje (naziva se još somnambulizam) jeste parasomnija ili poremećaj sna, kod koga onaj ko pati od tog poremećaja obavlja neke aktivnosti koje podsećaju na radnje u budnom stanju, premda je osoba u snu ili stanju sličnom snu.

Mesečari pokazuju različite oblike ponašanja počevši od čišćenja kuće, paljenja i gašenja svetla, šetanja po kući ili ulici, posećivanja određenih mesta, pričanja kao da su u nekom ‘razgovoru’, vikanja, bacanja stvari, gađanja partnera itd. – do ekstremnih slučajeva u kojima su neki ušli u seksualni odnos s nepoznatima i počinili ubistvo dok su mesečarili.


Mesečari tumaraju naokolo zastakljenog pogleda, a postoji mit kako ne treba da se budi osoba dok mesečari. Kasnije ćemo u članku da objasnimo da treba.

Istraživanja mesečarenja pokazuju da više od 18% populacije pati od mesečarenja.

Slede nalazi istraživanja zasnovanog na duhovnoj nauci o uzrocima mesečarenja koje je sprovela Fondacija za istraživanja zasnovana na duhovnoj nauci (SSRF).

Izvor: Spiritual Science Research Foundation

 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Mesečari tumaraju naokolo zastakljenog pogleda, a postoji mit kako ne treba da se budi osoba dok mesečari. Kasnije ćemo u članku da objasnimo da treba.

Istraživanja mesečarenja pokazuju da više od 18% populacije pati od mesečarenja.

Slede nalazi istraživanja zasnovanog na duhovnoj nauci o uzrocima mesečarenja koje je sprovela Fondacija za istraživanja zasnovana na duhovnoj nauci (SSRF).

Izvor: Spiritual Science Research Foundation

Mesečarenje i veštičarenje su neuporedive stvari znaš li ti to????
Nego pogledaj onu sličicu gore kako se stane u krug i uhvati za ručice nije li ti to poznato od nekle? Nije li to tipičanAdv. pozdrav deljenja blagoslova posle službe?
Nije li Metlica bila veliki zagovornik vegeterijanstva....i pogađač datuma doduše pogrešnih ali šta nju briga ona je postala muško pa uskočila u 144000 ali ne u ovom životu ovaj put nije ostala verna i kako sama reče 144 neće okusiti smrti a ona krepnula.

vest

Ne iznad 150 metara: Afrička vlada ograničila visinu letenja vešticama
Autor: tportal.hr/Foto: Ilustracija 17.05.2013. - 09:14 Komentara (0)

Vlada Svazija, države na jugu Afrike, potvrdila je novi zakon prema kojem je vešticama na metlama zabranjeno leteti više od 150 metara iznad zemlje.

321152-vestice.jpg

| Foto: 24 sata
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Danas je 31 X i neki slave Jelenin dan pa sem testamenta čujmo i neke od odlika koje su specifične za autore takvih testamenata.

Postovanje Taramana,

Veoma si me iznenadio svojom laznom izjavom o Eleni Vajt i Adventistima.
Kako mozes biti toliko bezobrazan da povezes Elen Vajt sa praznikom mrtrvih ili Sve svetih?
Kakve veze te gluposti imaju sa Adventistima? NIKAKVE!

To pokazuje da si beskrajno neposten i bezobrazan covek.


MOLIM TE NAVEDI OVDE IMENA ONIH KOJI "Danas je 31 X i neki slave Jelenin dan" kao sto si to izjavio.
To je sramota nad sramotama siriti takve lazi o drugima.
Ako si ti bio takav adventista, onda nije nikakvo cudo sto su te iskljucili iz crkve.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Postovanje Taramana,

Veoma si me iznenadio svojom laznom izjavom o Eleni Vajt i Adventistima.
Kako mozes biti toliko bezobrazan da povezes Elen Vajt sa praznikom mrtrvih ili Sve svetih?
Kakve veze te gluposti imaju sa Adventistima? NIKAKVE!

To pokazuje da si beskrajno neposten i bezobrazan covek.


MOLIM TE NAVEDI OVDE IMENA ONIH KOJI "Danas je 31 X i neki slave Jelenin dan" kao sto si to izjavio.
To je sramota nad sramotama siriti takve lazi o drugima.
Ako si ti bio takav adventista, onda nije nikakvo cudo sto su te iskljucili iz crkve.

Da to nije lepo, ljudi koji znaju ce se nasmejati, ko i ja sto sam.. :)
Ja mislim da se salio..
Ne vredi tu nista njemu je ona vestica i tako je zove, pa ne mozes mu zabraniti...
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ni ne zelim d amu zabranim, ali posto stalno govori o nekim duhovim i vesticama, izgleda da je on Vestica.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ni ne zelim d amu zabranim, ali posto stalno govori o nekim duhovim i vesticama, izgleda da je on Vestica.

Kad na metli Taramana poleti, ti se odmah Elen White seti.
Jer metlu u ruke i on nocu vata, da na nebu, zapocne rata,
Dok grmi i dok seva, narod na zemlji ne moze da drema..
A sunce kad ujutru opet grane, cuces iz usta Taramane:
Vestica je silna, vestica je slavna,
a kad je ja jednom puknem,
zabolece je glava..

Eto vam pesmica :)

b52b64088e3df79db5d1bbcea1bba94a.jpg


*Trebalo bi otvoriti jednu temu za pesmice :)
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Postovanje Taramana,

Veoma si me iznenadio svojom laznom izjavom o Eleni Vajt i Adventistima.
Kako mozes biti toliko bezobrazan da povezes Elen Vajt sa praznikom mrtrvih ili Sve svetih?
Kakve veze te gluposti imaju sa Adventistima? NIKAKVE!

To pokazuje da si beskrajno neposten i bezobrazan covek.


MOLIM TE NAVEDI OVDE IMENA ONIH KOJI "Danas je 31 X i neki slave Jelenin dan" kao sto si to izjavio.
To je sramota nad sramotama siriti takve lazi o drugima.
Ako si ti bio takav adventista, onda nije nikakvo cudo sto su te iskljucili iz crkve.

Braco jel ti sad lakše malo?
Sve u slovo što rekoh je istina za sve iznad.
Mene niko nije isključio otkud ti ta ideja?
Možda ti neznaš da se u Adv.crkvama praktikuje posle službe ukrug uhvatiti za ruke i preneti blagoslov ovamo je to bila redovna praksa koji sam presekao i sad to ne rade u dve crkve a radili su godinama.
I da te zamolim pokušaj bar jedan post napisati da ne bude licemeran kao pozdrav i sve najboljea onda reka uvreda....jedno od to dvoje izbaci jer ne idu zajedno,eto i to si naučio pa više ne ponavljaj istu grešku.
 
Natrag
Top