TEST: Slon, kornjača, leptir ili žaba?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
06. 07. 2010
PRESS


Slon, kornjača, leptir ili žaba?


Odgovorite na pitanja, pogledajte rezultate, saberite poene i pročitajte opis životinje koja najviše odgovara vašem karakteru


zaba.jpg


Dok razgovarate s drugima...
a) pažljivo birate reči pre nego što progovorite
b) direktni ste i iskreni, što može da deluje pomalo grubo
c) prilično ste tihi pa moraju da vas podstiču na razgovor
d) živahni ste i otvoreni prema ljudima

Imate obaveze, ali vas prijatelji zovu da izađete...
a) ne prihvatate poziv zato što već imate druge planove
b) prepuštate se instinktu i menjate planove
c) promenite raspored da nađete vremena za druženje
d) patite jer teško možete da odlučite šta vam je važnije

Koje vas od ovih tvrdnji najbolje opisuju?
a) analitični ste i pazite na sve detalje
b) opušteni ste i ležerni
c) živahni ste i razgovorljivi
d) otvorni ste i uvek kažete ono što mislite

U kojim pričama i šalama najviše uživate?
a) u onima iz kojih zrači suptilan smisao za humor
b) u onima koje mogu da nasmeju sve prisutne
c) u onima koji imaju duhovite začkoljice
d) u onima koji imaju zaplet

U igrama i sportu...
a) pokušavate da popravite svoju igru i neprestano analizirate kako je to najpametnije izvesti
b) nije vam važno ko pobeđuje
c) uživate u takmičenju i pobeda vam je vrlo važna
d) u druženju i igri uživate više nego u pobedi


kornjaca.jpg



ŽABA
Žabe su zamišljene, ozbiljne, okrenute sebi i teže savršenstvu. Često im je potrebna osećajnost i podrška drugih, ali i prostor i tišina u kojoj mogu da razmisle pre nego što deluju. Posao će uvek da obave na vreme. Mogu da postanu kritične i pesimistične jer sebi nameću visoke standarde.


LEPTIR

Leptiri vole da se zabavljaju, vedri su i spontani. Omiljeni su u društvu i vrlo razgovorljivi i svaki događaj znaju da prepričaju da zvuči uzbudljivo. Uživaju u zabavljanju i motivisanju drugih. Optimisti su i šarmantni. Mogu da budu i neorganizovani i preosetljivi na tuđa mišljenja.

KORNJAČA
Smirene kornjače ne vole rizike, izazove i iznenađenja, pa im treba vremena da se prilagode promenama. Izbegavaju stresne situacije i više vole da rade polako i organizovano. Ne pričaju mnogo, ali znaju da kažu pravu stvar u pravo vreme. Mane su im pasivnost i sklonost odlaganju.

SLON
Slonovi uživaju u takmičenju i uvek vole da su u pravu. Suprotna mišljenja samo učvršćuju njihovu odlučnost. Traže odanost, poštovanje i pohvalu. Vole izazove, prihvataju teške zadatke i odlične su vođe, ali mogu da postanu tvrdoglavi radoholičari neosetljivi na tuđa osećanja.


REŠENJE


1. A) ŽABA B) SLON C) KORNJAČA D) LEPTIR
2. A) ŽABA B) LEPTIR C) SLON D) KORNJAČA
3. A) KORNJAČA B) LEPTIR C) SLON D) ŽABA
4. A) ŽABA B) KORNJAČA C) LEPTIR D) SLON
5. A) ŽABA B) KORNJAČA C) SLON D) LEPTIR





 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ja sam leptir..lici..nije da nije..leptiricu sarenicu hodi meni vamo..:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"LEPTIR
Leptiri vole da se zabavljaju, vedri su i spontani. Omiljeni su u društvu i vrlo razgovorljivi i svaki događaj znaju da prepričaju da zvuči uzbudljivo. Uživaju u zabavljanju i motivisanju drugih. Optimisti su i šarmantni. Mogu da budu i neorganizovani i preosetljivi na tuđa mišljenja."

ispalo je ovo. i sve je tacno sem zadnje recenice. nikada nisam bio neorganizovan, sve planiram mnogo vremena unapred i uvek na vreme razmisljam o mogucim posledicama. a sto se ovog drugog tice, nisam preosetljiv, bar ne bih to tako nazvao ... tudje misljenje mi se ili svidja ili ne. ako mi se svidja, nadovezacu se. ako mi se nesvidja, jasno cu reci da je tako i necu vise o tome raspravljati [sem ako ne dodje do eventualnog vredjanja na moj racun]
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ja sam zaba....sorry.......Hoce li me neko poljubiti?.....sorry
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
"LEPTIR
Leptiri vole da se zabavljaju, vedri su i spontani. Omiljeni su u društvu i vrlo razgovorljivi i svaki događaj znaju da prepričaju da zvuči uzbudljivo. Uživaju u zabavljanju i motivisanju drugih. Optimisti su i šarmantni. Mogu da budu i neorganizovani i preosetljivi na tuđa mišljenja."

ispalo je ovo. i sve je tacno sem zadnje recenice. nikada nisam bio neorganizovan, sve planiram mnogo vremena unapred i uvek na vreme razmisljam o mogucim posledicama. a sto se ovog drugog tice, nisam preosetljiv, bar ne bih to tako nazvao ... tudje misljenje mi se ili svidja ili ne. ako mi se svidja, nadovezacu se. ako mi se nesvidja, jasno cu reci da je tako i necu vise o tome raspravljati [sem ako ne dodje do eventualnog vredjanja na moj racun]
meni se cini da si neki nervozni leptir..ako ovo ne shvatis kao uvredu ..znaces zasto..sam to rekla..;) :dance2::blum3:
 
Natrag
Top