Test osobnosti odabirom jedne slike

Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Ovi likovi tvrde da mogu reci osobine covjeka na osnovu jedne odabrane slike.Meni je izbacilo dosta precizno pa me zanima da li je samo slucajnost ili tu stvarno nesto ima.Napisite da li je rezultat barem blizu vama,opasno me zanima...
Kod:
[url=http://www.go-mrav.com/bedastoce/personalitytest.html]personalitytest[/url]
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Tacno...

Mada sam znao sta ce svaka slika reci i pre klika na nju smile3
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
ne mogu a verujem..izabrao sam 2 slike..i tacno mi je sve rekao....i mojim roditeljima...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
kao i horoskop, svaka slika moze da odgovara bilo kome,svaku sliku da izaberes svaka ce ti odgovarati
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Sad kad rece kao horoskop,birao sam slike koje su mi najruznije,i dobio sam sve ono sto je kontra od mene,ili bar ono sto ne bih htio biti,ne znam kako je sa ostalima...
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
1
I sada neko, nemate pojma ko, ima vašu sliku, ima vašu e-adresu, povezao vas je sa nekim mejlom ,preko provajdera i sa imenom i adresom stanovanja, putem vašeg e-saobraćaja i sa vašim prijateljima i poznanicima...Zato nikada ne ostavljajte takve stvari na netu, i ne učestvujte u akcijama sličnim onoj "sakupljamo osmehe", tj. vaše slike sa ličnim podacima za neku eventualnu smešnu nagradu ili kao ovde da vam kažu kakvi ste, kao da vi to i sami ne znate.
Hvala što ste pročitali ovaj komentar do kraja
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
1
da li bi postojala nauka kada bi na osnovu jedne stvari mogli zakljuciti nesto o bilo kome.Cemu psihoanaliza itd.Previse smo komplikovane licnosti da bi ovo moglo proci, jer danas mi se nesto dopada a za 2-3 dana ne.Mislim da je u pitanju sugestija...
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Ovakva vrsta testa je klasican primer testova koje nalazimo u casopisima i koji su krajnje netacni i nepouzdani. Cak ni pravi psiholoski testovi na osnovu jednog testa ne mogu da daju celokupan profil licnosti. Ono sto je privlacno kod ovakvih nazovi testova je simbolika-svako ce se naci u necemu ako to zeli....uvek ce naci nesto sto mu je slicno!
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Ma tacnost je nebitna,cisto je zanimljivo.Ali,zilerevitaš,o cemu ti?Samo se klikne na jednu sliku i nista vise,ne daju se nikakve licne informacije...
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
7
Introspective,sensitive,reflective..moš mislit da je ovo tačno. :)
 
Natrag
Top