Test ličnosti: Šta omiljena boja govori o vama

Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
969
SVETLOPLAVA
Simbolizuje maštanja i snove. Biraju je oni koji teže psihološkoj ravnoteži i harmoniji, privrženi i verni ljudi. Međutim, ti sanjari u trenucima neuspeha lako padaju u depresiju.

i

TIRKIZNA
Oni koji je vole sebe vide kao odabrane i posebne. Gordi su, hladni i ljubazni u obraćanju, a ako biraju tamne tirkiz tonove skloni su da budu zatvoreni i zaljubljeni u sebe.

Ovo nikako ne ide jedno s' drugim. :rofl:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Odgovara mi svetlo plava ali soba mi je samo ofarbana u tu boju ,sve ostalo je plava boje mora...Tirkizna takodje...dakle sve varijante plave...samo ne kapiram gde je obična plava...to mu dodje teget šatro?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042


SVETLOPLAVA
Simbolizuje maštanja i snove. Biraju je oni koji teže psihološkoj ravnoteži i harmoniji, privrženi i verni ljudi. Međutim, ti sanjari u trenucima neuspeha lako padaju u depresiju.

SIVA
Za ovu neutralnu, „neemocionalnu“ boju opredeljuju se oni koji se svesno ograđuju od spoljnih uticaja da bi sačuvali unutrašnji mir i stabilnost. Često su zatvoreni, razboriti, oprezni, više vole da ostanu u senci i odatle drže situaciju pod kontrolom.

Omiljene boje...Sve i nekako ali razboritost i ja... wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
SVETLOPLAVA
Simbolizuje maštanja i snove. Biraju je oni koji teže psihološkoj ravnoteži i harmoniji, privrženi i verni ljudi. Međutim, ti sanjari u trenucima neuspeha lako padaju u depresiju.


 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"CRNA
Simbol je tajanstvenog, zagonetnog, čak zlokobnog. Njen izbor pokazuje da čoveku nedostaje nešto što mu je veoma važno. Crnom bojom kao da se ograđuje i štiti od spoljašnjih uticaja. Ljubitelji crne su skloni da pesimistički gledaju na stvarnost i često trpe poraze u „dvoboju“ sa sudbinom. Oni imaju povećanu potrebu za nezavisnošću, suprotstavljaju se stranom uticaju i ne priznaju autoritete. „Ljudi u crnom“ vole da se svađaju i krajnje su subjektivni."

Sad pocinjes da me plasis. Ja uopste nisam ovakav. Ja sam susta suprotnost. A volim crnu boju zato sto je crna i zato sto na taj nacin svet oko mene postaje jasan. Jbg, meni je omiljeni broj 0. Kakva li bih tek tu licnost ispao kad bi postojalo merenje kao za boju
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Sad pocinjes da me plasis. Ja uopste nisam ovakav. Ja sam susta suprotnost. A volim crnu boju zato sto je crna i zato sto na taj nacin svet oko mene postaje jasan. Jbg, meni je omiljeni broj 0. Kakva li bih tek tu licnost ispao kad bi postojalo merenje kao za boju[/QUOTE]

Ih, ja te plašim!
Pa to je samo još jedno u nizu istraživanja koja u većini slučajeva nemaju veze sa stvarnošću. :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sad pocinjes da me plasis. Ja uopste nisam ovakav. Ja sam susta suprotnost. A volim crnu boju zato sto je crna i zato sto na taj nacin svet oko mene postaje jasan. Jbg, meni je omiljeni broj 0. Kakva li bih tek tu licnost ispao kad bi postojalo merenje kao za boju

Ih, ja te plašim!
Pa to je samo još jedno u nizu istraživanja koja u većini slučajeva nemaju veze sa stvarnošću. :)[/QUOTE]

Pa, nisam bas tako mislio. Plasi me post koji si ostavila, to sam hteo da kazem. Sorry? :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
CRNA
Simbol je tajanstvenog, zagonetnog, čak zlokobnog. Njen izbor pokazuje da čoveku nedostaje nešto što mu je veoma važno. Crnom bojom kao da se ograđuje i štiti od spoljašnjih uticaja. Ljubitelji crne su skloni da pesimistički gledaju na stvarnost i često trpe poraze u „dvoboju“ sa sudbinom. Oni imaju povećanu potrebu za nezavisnošću, suprotstavljaju se stranom uticaju i ne priznaju autoritete. „Ljudi u crnom“ vole da se svađaju i krajnje su subjektivni.

***

Pa sad, nije sve baš tako crno :roll::roll:

Bravo ! :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
93
CRVENA
Boja životne energije. Vole je hrabri, radoznali ljudi, jake volje, koji žive punim životom, imaju jaka osećanja i skloni su riziku. „Crveni“ su u osnovi društveni i dobronamerni, ali ako osete otpor sredine mogu da „buknu“. Često donose odluke umesto drugih. Psiholozi tvrde da je ženu u crvenom lako zavesti.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
BELA
Oduvek je simbol nevinosti i čistote, ali podseća i na hladnoću, sneg, sjaj. Dopada se onima koji teže slobodi. Ljudi koji žele da naglase čistotu, pedantnost, da izbegnu neprijatnosti i odbace sve „prljavo“ i mračno vole da se pokažu u društvu u belom. Umeju da budu sitničavi i dosadni. Ponekad bela odeća svedoči o potrebi da se započne novi život.
 
Natrag
Top