Teorija zavjere - THE ORION CONSPIRACY

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
42
Evo naisao sam na jedniu zanimljivu temu - orionovu zavjeru stvari koje su se dogodile ali su zaboravljene i tu su teme koje danas su veoma zanimljive tipa telepatije, starih civilizacija, drugih bica koji su bili na zemlji, antimaterije, razni tajni projekti (HAARP, razni prototipi)
E sad da vidim koliko ima nas pristalica teorije zavjere.
LINK: THE ORION CONSPIRACY - THE ONLY NEW THINGS ARE THOSE WHICH HAVE BEEN FORGOTTEN
LOZINKA(ako hocete gledati slike povecano): orion99
Ocekujem kometare.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Jel ima nešto ovde srpsko?...Kod nas se kuju zavere svaki dan...Ne može da se pronađe ubica po 50 godina i ja treba da čitam teorije zavere što su Ameri izmislili da ljudima peru oči pa mažu njihovom masti da ne vide greške koje se prave po svetu pa i kući...
Zašto popovi voze bolja kola od prosečnih građana a niko ne ide u crkvu ni sveću da zapali a ne daj bože prilog da ostavi??????
Aj' sad da vas čujem...kakvi neprijavljeni Kinezi,kakvi bakrači?!
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
42
A gledaj sto se tice popova uvijek neko da pare pola ljudi sam da u crkvu 100 eura, a da nitko ne zna i uvijek ima ljudi koji ce nedeljom u crkvu ici, a sto se tice "domace" zavjere pa koja bi budala o tome pisala da kasnije ima problema sa policijom ovako ovo netko napisao i stavio na internet pa neka mu Bog pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Sve se nešto bojim da je neko...Taj neko može samo da bude nečija vlada...Nečija u smislu USA ili GB...
Sve je to namešteno...Onda ti dođeš na sajt...vide za šta se interesuješ....trejsuje ti IP i vidi gde živiš,pronađe tvoje podatke uz pomoć adrese pa ti onda naprave fasciklu specijalno za tebe i tu tovare sve informacije o temi...Neki dosije,bezazlen...ŠATRO
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
42
Tu imas pravo ali ovo su samo slike nisam ja napravio stranicu o zavjeri, a ta stranica o zavjeri je na raznim forumima po sto puta pokazivana sumljam bas da oni mare za ovu stranicu inace je nebi ni bilo vise na internetu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa oni baš žele da bude online...Nisi pročitao post sa razumevanjem :p
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
42
Ma bas me briga ako oni oce da to ljudi vide ili nesta slicno ja im pomazem.
 
Natrag
Top