Tema pomirenja i izvinjenja.

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Vidim da ima dosta nesuglasica i svadjica na forumu pa resih da otvorim ovu temu za one najhrabrije koji umeju da kazu IZVINI i da se pomire.


Ovim putem se izvinjavam jednom forumasu na mojoj neljubaznosti prema njemu. Bila sam gruba i veoma nevaspitana u tom trenutku. Nadam se da ce mi oprostiti. Ime necu navoditi prepoznace se on sam. yes3


Vidim ja da je ovde opcija svi junaci nikom ponikose sada nigde nikoga nema. Zar je tesko nekome reci izvini.
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Vidim da ima dosta nesuglasica i svadjica na forumu pa resih da otvorim ovu temu za one najhrabrije koji umeju da kazu IZVINI i da se pomire.


Ovim putem se izvinjavam jednom forumasu na mojoj neljubaznosti prema njemu. Bila sam gruba i veoma nevaspitana u tom trenutku. Nadam se da ce mi oprostiti. Ime necu navoditi prepoznace se on sam. yes3


Vidim ja da je ovde opcija svi junaci nikom ponikose sada nigde nikoga nema. Zar je tesko nekome reci izvini.


Dobro Radoznala. Evo ja se tebi izvinjavam. bio sam ... možda, prema tebi... konj. Ne onaj plemeniti, punokrvni konj sa pedigreom... nego onaj zadružni, tegleća marva... sirova i proste. Oprosti mi, molim te!




_______________________________________________
2b4ent.png
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Hvala na izvinjenju, mada se ja nesto i ne secam svega toga. To je bilo samo vatreno izmenjivanje postova. :)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
BIlo pa proslo, bio je samo jedan, ali to je nebitno. Zlopamtilo nisam tako da je to ostalo u proslom vremenu gde mu je i mesto. :)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
BIlo pa proslo, bio je samo jedan, ali to je nebitno. Zlopamtilo nisam tako da je to ostalo u proslom vremenu gde mu je i mesto. :)

Hmm... čini mi se da se sjećam, ako mislimo na isto, mlad momak, batina itd.

Prvi odgovor, onaj sa potkovicom je bio u stvari zafrkancija... "da čorba bude gušća".
Evo, sada se stvarno izvinjavam, ponekad mi jezik brži od pameti.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Jel bi trebalo i ja da se izvinem nekom, posto se bas i ne sjecam da sam nekog uvrijedio...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Au bre ljubopitljiva taman su ti došli oni duhovi i sad ih oćera sve....pih...A taman su počeli da niču lepi postovi...Mada nije ni ovo ružno...
Ženo oprosti...Da ti se odužim upoznaćeš se sa ovim tvojim komšijama
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top