Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Danska je u četvrtak imala 2598 novih slučajeva zaraze koronavirusom što je

Čak ni ovo nije tačno.

On November 4, 2021, Denmark registered 1,063 new confirmed coronavirus cases
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Ne branim nikakve satanste, Mire. Gejts prvo nema veze sasatankom o kome pišeš

Svetski ekonomski forum, ni sa njim nema veze? Simulirali izbijanje korone, i cudo, za samo nedelju dana izbila pandemija!

Ti branis sataniste!

a što se samog sastanka tiče, datumi mogu da se poklapaju i ne moraju. Ne kažem ništa u vezi sastnka.

Datumi nisu slucajni, promena imena facebooka nije slucajna, i sve sto se desava nikako nije slucajno, vec planirano!

Ali ono što ću reći jeste da globalno zagrevanje jeste činjenica i da o tome treba da se razgovara.

Ti si nepopravljiv. Kazes da ih ne branis a evo ovim ih branis, i njihov sastanak 31. oktobara, na dan umrlih - DAN VESTICA! A kuci odlaze 13.

Sebične interese moramo ostaviti pos strani. Najviše se ovome opiru "male" države ili države u razvoju poput Rusije i Kone jer žele da dostignu SAD i druge zapadne razvijene zemlje pa kažu zašto bi mi sada odustali od razvoja a ovi se razvili pa sada nama pričaju.

Joj Boze..Niko se ne opire agendi, to je sve igra i predstava za javnost.. Opet ti podrzavas sastanak, kao da su se oni stvarno sastali da spse planetu..

Covece sta je sa tobom?

Ovo su uglavnom prigovori i zato Rusija i Kina nisu aktivnog učešćauzeli. To su sebični interesi ali da nam preti kolaps zbog zagrevanja..preti itekako. Mire, ko se najviše raduje kolapsu čovečanstva? Samo neprijatelj čovečanstva.

Pa kolaps su oni i stvorili, zagadjenje su oni stvorili, sve sto rade , rade da uniste planetu, namerno to rade da izazovu smak sveta, jesi li ti slep? Sad ce da stvore i vestacku glad, nestasicu struje i pad interneta.. To je RESET!

Sa kime ja pricam, odustacu. Tako sam i sa Tripom zavrsio razgovor, kad vidim da ne pomaze, onda stvarno ne pomaze..

Imas jos jako malo vremena da stanes na Bozju stranu, a ti i dalje branis sataniste..

Zbog toga čovečanstvo ide kao svom kraju ali naravno da će Jahve doći i to će prekinuti. Ali za sada svet ako ne preduzme nešto ide ka svom kolapsu. Zato je jako važno da se industrija preusmeri na alternativne izvore energije što pre.

Alternativni izvor energije imaju vec odavno, nego su namerno stvorili problem i zagadili svet, da bi ga ujedinili i centralizovali. Stvaraju probleme i onda nude resenja.. Stvaraju vestacku glad, nedostatak energenata, bice i restrikcija struje, bice kolapsa, sve ce da popuca , a kad se to desi onda ide NWO. To mora da se desi!

Zagađenje vazduha je strašno. Ljudi umiru masovno i od toga. A dodatno sve to utiče na globalno zagrevanja koje opet proizvodi raznorazne efekte u prirodi i nepogode koje čovek neće moći da kontroliše.

NE POSTOJI GLOBALNO ZAGREVANJE ZA KOJE SU LJUDI ODGOVORNI!
POSTOJI NAMERNO TROVANJE I ZAPRASIVANJE!


A za META..moj Mire brate. Kakve veze ima šta znači na hebrejskom? Šta je tu sada poenta? Brate, još jedna u nizu teorija zavera.

PA TI SI SLEP!

MARK ZUKERBERG JE NAZVAO FACEBOOK -VECNO UMRLI! (Tamo je i tvoja slika, stoji kao nadgrobni spomenik). Proglasio te je mrtvim!

Spoj tehnologije, cipovanja, robotizacije.. Sve je to povezano, oni koji to prihvate, tj. koji prihvate virtuelnu realnost i takav svet (bez kretanja, medjusobne interakcije, jer kretanje ce biti ograniceno zbog virusa), oni su MRTVI - i duhovno i fizicki!

Zato se sastaju na DAN UMRLIH i zavrsavaju ga 13. , jer treba zver da vaskrsne ("bese mrtva i ozive"), i zato dinosaurus (zver) govori u ujedinjenim nacijama (zver je ozivela). To je simbologija, oni tamo rade "magijski ritual"! Prizivaju zver!

Ako ti ovo branis (tvrdis da je sve to slucajno), s tobom ne vredi, ti si potpuno zaslepljen..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
"Po definiciji Facebook kompanije METAVERZUM je "virtuelni prostor u kojem ljudi mogu da se druže sa prijateljima, rade, igraju se, uče, kupuju, stvaraju i još mnogo toga"

IGRAJ se ti u METAVERZUMU, virtuelnoj realnosti, gde licna interakcija izmedju ljudi NE POSTOJI", kao ni kretanje!

To je zaista mesto - UMRLIH!

Takvi ce primiti cip, takvi ce se odreci Boga! Jer takvi ce i da zive u "vitruelnom svetu", ispranih mozgova i zakrzljalih udova!

Ti dakle podrzavas satanizam!

Evo šta kaže sam Zakerberg. Zašto, kako..objasnio je.

Rekao sam i ja! Objasnio sam!

On je navodno uzeo "grcku rec" a na hebrejskom ona znaci "MRTVAK"!

Ko ne veruje, neka sam proveri!

Ti opet branis satanizam!

Mi ćemo uvek naći način da sve predstavimo kao neko zavereništvo. Treba biti Mire, mnogo oprezan i mnogo mudar da ne nasednemo na popularne ideje te da se identifikujemo sa njima.

Aman covece, takve koincidencije su nemoguce da se dese! Da se tako datumi potrefe i dogadjaji poklope, DA DOGADJAJI PADNU TACNO NA DAN UMRLIH, DA ZVER GOVORI U UN, DA ZUKERBERG PROMENI IME U "VECNO MRTVI"! Znaci verovatnoca za takvo nesto je skoro ravna NULI!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Danska je u četvrtak imala 2598 novih slučajeva zaraze koronavirusom što je najveća brojka u 2021. godini.
--------------
Pozivamo sve mutave da dođu po svoju dozu cjepiva ubojice.

Danska je u četvrtak imala 2598 novih slučajeva zaraze koronavirusom što je

Čak ni ovo nije tačno.

On November 4, 2021, Denmark registered 1,063 new confirmed coronavirus cases

Stvari ipak stoje ovako: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/denmark/#graph-cases-daily.

1636356966813.png

Kao što vidite, Jovan ostaje vjerni sluga oca laži.

Pozivamo sve mutave da dođu po svoju dozu cjepiva ubojice.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Aman covece, takve koincidencije su nemoguce da se dese! Da se tako datumi potrefe i dogadjaji poklope, DA DOGADJAJI PADNU TACNO NA DAN UMRLIH, DA ZVER GOVORI U UN, DA ZUKERBERG PROMENI IME U "VECNO MRTVI"! Znaci verovatnoca za takvo nesto je skoro ravna NULI!

Ne viči brate, jer on to vikanje i ne razume.

Duh koji vodi ove čije poteze si pokazao, je isti onaj duh koji i njega, Jovana i braću mu po "veri" vodi. Isti je to duh, onaj koji je Bogu samom u Telu, "citirao" PISMA nudeći mu da se odrekne SEBE i njega moćnijim od sebe prizna.

Da li ti je sada jasno? Da li ti je jasno ko je "bog" subotara i svih ostalih koji doslovno "tumače" Sveto Pismo? Da li ti je jasno koji entitet vodi psihopatsku i sociopatsku kopilad, te "židove koji to nisu"?


Po ko zna koji put, anglosaksonski "obezanici" prizivaju RAGNAROK.... i opet će krv nevinih biti prolivana na žrtvenicima Legiona ("boga" ovog sveta) zarad patološke želje idiotskih sledbenika njegovih, ubeđenih da na taj način mogu dobiti nagradu u vidu "hiljadugodišnjeg" "raja"....
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Danska je u četvrtak imala 2598 novih slučajeva zaraze koronavirusom što je

Čak ni ovo nije tačno.

On November 4, 2021, Denmark registered 1,063 new confirmed coronavirus cases
Ovo je tačan broj iz same Danske.

Ovo je izvor.

Sada ako on nije tačan to je drugo. A koji je u izvor koji on koristi ne znam.

Mada suština je da je smrtnost 4,2 čoveka za novembar.

Pitam koliki ko je u Hrvatskoj, koliko u Srbiji? 10 puta i više veći.

Istok Evrope slabo vakcinisan ali i neodgovoran prema merama sada trpi veliku smrtnost
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
IGRAJ se ti u METAVERZUMU, virtuelnoj realnosti, gde licna interakcija izmedju ljudi NE POSTOJI", kao ni kretanje!

To je zaista mesto - UMRLIH!

Takvi ce primiti cip, takvi ce se odreci Boga! Jer takvi ce i da zive u "vitruelnom svetu", ispranih mozgova i zakrzljalih udova!

Ti dakle podrzavas satanizam!



Rekao sam i ja! Objasnio sam!

On je navodno uzeo "grcku rec" a na hebrejskom ona znaci "MRTVAK"!

Ko ne veruje, neka sam proveri!

Ti opet branis satanizam!



Aman covece, takve koincidencije su nemoguce da se dese! Da se tako datumi potrefe i dogadjaji poklope, DA DOGADJAJI PADNU TACNO NA DAN UMRLIH, DA ZVER GOVORI U UN, DA ZUKERBERG PROMENI IME U "VECNO MRTVI"! Znaci verovatnoca za takvo nesto je skoro ravna NULI!
Nemaš istu "preciznost" i mere kada su optužen za Božić koji pada na 25.decembar i brumalije. To kao nema veze ni sa čime paganskim. Ali ovde vidiš odjednom sve...

E Mire, Mire...
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Sada ako on nije tačan to je drugo. A koji je u izvor koji on koristi ne znam.

Ja sam ostavio link.

Nemaš istu "preciznost" i mere kada su optužen za Božić koji pada na 25.decembar i brumalije. To kao nema veze ni sa čime paganskim. Ali ovde vidiš odjednom sve...

E Mire, Mire...

Kršćani 25.12. slave rođenje Boga Isusa Krista, a ovi na dan vještica slave sotonu. Razlika k'o Bog i šeširdžija. Žalim te, tebi nije dato vidjeti tu razliku.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Ja sam ostavio link.
https://www.statista.com/statistics/1102237/coronavirus-cases-development-in-denmark/

Evo i ovde je link.

Kršćani 25.12. slave rođenje Boga Isusa Krista, a ovi na dan vještica slave sotonu.

Ni ovi ne slave veštice zato što su sazvali sastanak na 31.10.-zar ne? Ako imaš dvostruke aršine onda slobodno. Ali Mire, se upre da objasni koincidentcije datuma kao planirane i vezane za te događaje a onda kada se ukaže da su hrišćani preuzeli od III veka datum koji je padao na rimske brumalije onda tu ne vidi baš nikakav "plan"?

To ne ide tako.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357

Evo ti 'screenshot' i sa stranice koju ti citiraš i za koju si ostavio link. ;) Kao što vidiš, dana 3.11.2021. broj novozaraženih je 2.309. Dakle, točno je da "visokoprocjepljena Danska" - ovih dana ruši rekorde o broju novozaraženih u 2021.-oj.

1636369615539.png


Pozivamo sve mutave da dođu po svoju dozu cjepiva ubojice.

Ni ovi ne slave veštice zato što su sazvali sastanak na 31.10.-zar ne? Ako imaš dvostruke aršine onda slobodno.

Ali se nisu molili Isusu Kristu i nisu slavili Boga Isusa Krista kada su se sastali 31.10. ove godine. Za razliku od njih kršćani 25.12. slave rođenje svoga Boga Isusa Krista. Ja tebe zaista žalim, jer ti nije dato vidjeti tu razliku. Da ti to nije od octa?

Ali Mire, se upre da objasni koincidentcije datuma kao planirane i vezane za te događaje a onda kada se ukaže da su hrišćani preuzeli od III veka datum koji je padao na rimske brumalije onda tu ne vidi baš nikakav "plan"?

Ali kršćani 25.12. slave Isusa krista. Ovi što se okupiše 31.10. ne. Sačekaj malo da ocat popusti, pa probaj onda o ovome razmisliti.

To ne ide tako.

Tako je. Mozak ne funkcionira kad je "natopljen octom".
 

Prilozi

  • 1636369506456.png
    1636369506456.png
    299,5 KB · Pregleda: 0
Natrag
Top