Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Ja sam pristojan sa svima i svima kažem ono što im treba reći. A to što moje riječi upućene nekima izgledaju drsko, nije zbog mene nego zbog vas koji se otvoreno zalažete za "sodomiju na ulicama" zbog čega je Bog Sodomu i spalio.

A biti drzak prema ljudima koji sodomiju optužuju i sodomiste opominju da će u pakao, kako je to činio sveti Pavao, nemam razloga biti i nisam drzak. Zar da se prema sljedbenicima Krista i sljedbenicima antikristima odnosim jednako!?!?!?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Prvo, Sodom nije uništen zbog heterosekusalizma, ovo što radiš je grubo izvrtanje Biblije.

Bog je Sodomu uništio zbog homoseksualizma, a ne heteroseksualizma. Upravo je Bog heteroseksualnim i stvorio čovjeka - Adama i Evu. Pa ti pojma nemaš ni o temeljnim pojmovima. Zašto ne prestaneš pisti o ovome i tako prestaneš sam sebe sramototi?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Bog je Sodomu uništio zbog homoseksualizma, a ne heteroseksualizma.

Znam, mislio sam na homoseksualizam. Greška u pisanju. Mislio sam da nisi zlonameran baš toliko da se hvataš za greške u pisanju.

Nego, ako ukinemo demokratiju svađaćemo se oko dana odmora i oko obreda jer se nekome ne sviđa subota a nekome nedelja. Shvataš zašto je demokratija potrebna a ti bi je ukinuo. Nije to dobro što zagovoraš.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Ok, ako smo za društvo verskih ratova, za period pre formiranja demokratskih država i društva, ok. Samo dobro bi bilo da to i kažu oni koji su protiv demokratije. Da narod zna.

Niste vi koji zagovarate sodomiju na ulicama i dekriminalizaciju ubijanja djece demokrati, nego, kao đavliji sljedbenici, beskrupulozne ubojice i zagovaratelji širenja najstrašnijih natranosti kakva je i sodomija.

P.S. Jednom peder uvijek peder.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Demokratija svima dozvoljava da se organizuju onako kako žele.

Nisi u pravu, ili točnije - lažeš. Ova vaša "pederska demokracija" dopušta vama pederima da vrijeđate nas kršćane, da se na ulici jebete još uz lik Isusa Krista, a kad bih ja na ulici samo glasno nekome od vas doviknuo - pederu! - mene bi policija strpala u zatvor. Dakle, ovo što ti zoveš "demokracijom" zapravo je vaša pedersko-tiranska vlast.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Demokratija daje slobodu i da neko nosi to što nosi kao transparentant.

Kada počneš sa ukidanjem demokratije po onom najtanjem ili rubnom delu, ti krećeš polako sa ukidanjem jedne po jedne slobode. Ili daješ slobodu ili ne daješ.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top