team viewer - alternativa

Učlanjen(a)
17.12.2019
Poruka
30
I also know some free alternatives like DWService, Wayk Now, LiteManager, and Remote Utilities, but I haven't used any of them. Have you ever tested one of them? What was your personal choice after your test?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja sam licno mnoge isprobao, ali ni jedan nema opciju koja je meni neophodna, tj povezivanje vise racunara koji se pojavljuju na spisku svakog od racunara i mogucnost da preko bilo kog od njih mogu automatski bez kucanja id i passworda da se nakacim na neki od umrezenih racunara

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Znam i neke besplatne alternative poput...
Mislim da nisi dobro razumeo potrebe op-a. Treba da je besplatan za korišćenje u FIRMAMA. U takvom slušaju jedino i sigurno rešenje je tražiti opensource programe.

Od svih predloga samo DWService klijent je opensource ali kontrola računara se vrši preko njih (cloud service?), za LiteManager ne vidim da je besplatan za firme (controlling computers in a small organization or for home use), a ostali su trialware, tj. mogu se koristiti 30 dana, a posle se mora platiti ili ukloniti.

Kakav je bio tvoj lični izbor nakon testa?
Gore spomenute programe nisam nikada koristio niti me interesuju. Za takve namene koristim ssh[1].

[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Ssh#Usage
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Definitivno je najbolji AnyDesk. Odlican je za kacenje na vise racunara

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Natrag
Top