Tatoo, pirsing, silikoni i Pravoslavlje

Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
^^hahahahahhahahhahahhahah ali smajli je najaci... Kako sam se samo ismejao.... Izvini, ali stvarno suze su mi krenule...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Jurivaka, da li je lepši prirodni cvet ili veštački?
Kakad je osećaj kad dodirneš prave latice a kakav kad dodirneš plastične? Da li bi ljubio plastične usne (silikonske)?

Ljepši je prirodni, nema zbora! A ovo o dodirivanju i ljubljenju, ne znam..., nisam takvo što ni dodirivao ni ljubio.:)
Ovdje i nije riječ o tome nego o ukrašavanju, a ukras je praznik za oči!!!
Priznaj, fino je vidjeti kada ih popune....
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ljepši je prirodni, nema zbora! A ovo o dodirivanju i ljubljenju, ne znam..., nisam takvo što ni dodirivao ni ljubio.:)
Ovdje i nije riječ o tome nego o ukrašavanju, a ukras je praznik za oči!!!
Priznaj, fino je vidjeti kada ih popune....

Ja da priznam? Da ne da Bog! :heat:Ja sam bre žensko! Meni "te stvari" na drugim ženama nit su fine niti nisu. Ne merkam ja ženske, dragi moj!
Ali tebe... to je već drugo pitanje....
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
jedno je nakit, drugo oslikavanje a treće nadogradnja....
ova prva dva i mogu da budu sa religioznim motivima ali ovo treće nikako...
a naravno da i jedni i drugi i treći, mogu da veruju u Boga...najiskrenije bez zadrške...
ima ko bi i da "uživa":dance2:, samo, ne bi da se pipka, dirka i ostalo...cccc hedonizam...šta drugo reći...pitanje da li i hedonisti uživaju u veštačkom...teško...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ljudi, bio mi se "zaglavio" komp, nisam mogao ni tamo ni amo - ni do silikona ni do pozlate:) GRAZY, nema ništa bez pipkanja:dntknw:
 
Natrag
Top